داستان ما

نیوتک در سال ۱۳۸۷ و با توجه به شرایط جامعه که تشنه شنیدن اخبار مربوط به فناوری‌های جدید بود، پا به عرصه گذاشت. در ابتدا نیوتک فعالیت خود را در سرویس ساخت وبلاگ “بلاگفا” دنبال نمود و مورد استقبال گسترده علاقمندان به فناوری‌های نوین قرار گرفت و بدین ترتیب سیل آگهی‌های تبلیغاتی راهی نیوتک شد اما به علت قوانین سرسختانه بلاگفا در قرار دادن آگهی در وبلاگ، نیوتک با هزاران مطلب و هزاران بازدیدکننده مسدود شد و به ناچار فعالیت خود را در سرویس سایت ساز “رزبلاگ” پی گرفت.

در سرویس سایت ساز رزبلاگ هم نیوتک روزهای پرفروغی را سپری می‌کرد که به علت از بین رفتن اطلاعات و بکاپ‌های رزبلاگ، نیوتک به طور مجدد با ضربه‌ای سهمگین روبرو شد. اما این پایان کار نبود و با توجه به شرایط موجود و افزایش شرکت‌های ارائه دهنده خدمات میزبانی، نیوتک این بار کار خود را با وبسایت پی گرفت. نیوتک در سال ۱۳۹۴ کار وبسایتی خود را آغاز کرد و تاکنون این روند ادامه داشته است. نیوتک هر روز با افزایش روز افزون بازدید کنندگان روبرو می‌شود و امید است به زودی به جمع برترین‌های وب ایران راه پیدا کند.

نیوتک ماهانه صدها مطلب را در سایت منتشر می‌کند و این وبگاه سعی کرده در همه زمینه‌ها اعم از درج قیمت روز گوشی‌های هوشمند، بررسی محصولات مختلف، مقایسه محصولات مختلف و در رابطه با خودروها، بازی‌ها، آموزش و … مطلب داشته باشد تا همه قشر از علاقمندان به دنیای فناوری را پشتیبانی نماید.

نیوتک ماهانه ده‌ها وبگاه متخلف را که بدون درج کپی رایت سعی دارند مطالبش را در وبگاه خودشان درج کنند، از طریق گوگل و دیگر مجاری به سزای عمل زشتشان می‌رساند. نیوتک امید دارد که این گونه از سایت‌ها با رعایت قوانین کپی رایت به پیشرفت خود و دیگر وبگاه‌ها کمک کنند.

نیوتک راه خویش را تا رسیدن به سر منزل مقصود که همانا رسیدن به جایگاه برترین وبگاه فناوری ایران است، ادامه خواهد داد.