درج آگهی در نیوتک

نیوتک در سال ۸۷ کار خود را با وبلاگ نویسی آغاز کرد و با توجه به شرایط موجود و استقبال علاقمندان به دنیای فناوری در سال ۹۴ به سایت ارتقا یافت.هم اکنون وب سایت نیوتک به‌عنوان یک پرتال خبری در حوزه فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات، هر روز شاهد افزایش بازدید کاربران داخل و خارج از کشور می باشد و با توجه به قابلیت‌های خود توانسته است روند رو به رشدی را طی نماید.از آنجایی که تبلیغات هزینه نبوده و سرمایه گذاری محسوب می شود و یکی از بهترین گزینه ها برای رونق کسب و کار، تبلیغات اینترنتی هدفمند می باشد،وب سایت نیوتک یکی از گزینه های پیش روی شما برای یک تبلیغ هدفمند است.

علاقمندان به انتشار  آگهی در سایت نیوتک، جهت رزرو بنرهای تبلیغاتی و برای انتشار رپورتاژ آگهی در سایت نیوتک می توانند با ایمیل info@newteck.ir و یا بخش تماس با ما ارتباط برقرار نمایند.

خوشحال هستیم که می‌توانیم به بهبود ارائه خدمات و محصولات شما کمک کرده و مفتخریم که برای درج آگهی خود با ما تماس می‌گیرید. در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی، توضیحات بیشتر و یا سفارش تبلیغات از فرم موجود در صفحه تماس با ما استفاده کرده و یا با ایمیل info@newteck.ir در ارتباط باشید.