درج آگهی در نیوتک

نیوتک در سال ۱۳۸۷ کار خود را با وبلاگ نویسی آغاز کرد و با توجه به شرایط موجود و استقبال علاقمندان به دنیای فناوری در سال ۱۳۹۴ به سایت ارتقا یافت. هم اکنون وب سایت نیوتک به‌عنوان یک پرتال خبری در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، هر روز شاهد افزایش بازدید کاربران داخل و خارج از کشور می‌باشد و با توجه به قابلیت‌های خود توانسته است روند رو به رشدی را طی نماید. از آنجایی که تبلیغات هزینه نبوده و سرمایه گذاری محسوب می‌شود و یکی از بهترین گزینه‌ها برای رونق کسب و کار، تبلیغات اینترنتی هدفمند می‌باشد، وب سایت نیوتک یکی از بهترین گزینه‌های پیش روی شما برای یک تبلیغ هدفمند است.

نیوتک روزانه بین ۳۰۰۰ تا ۶۰۰۰ بازدیدکننده یکتا (با آی‌پی مختلف) را داراست و شمارگان بازدیدکنندگان آن نیز به حدود ۲۰۰۰۰ مرتبه می‌رسد که با توجه به میانگین ۲۰ دقیقه‌ای حضور کاربران در سایت، رقم خیره کننده‌ای است. در ادامه بخشی از عملکرد نیوتک در ماه ژوئن سال ۲۰۱۹ آمده که تایید کننده گفتار فوق می‌باشد (در صورت درخواست آگهی دهندگان ماه‌های قبل و بعد نیز قابل ارائه است).

علاقمندان به انتشار  آگهی در سایت نیوتک، جهت رزرو بنرهای تبلیغاتی و برای انتشار رپورتاژ آگهی در سایت نیوتک و همچنین کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با ایمیل info@newteck.ir و یا بخش تماس با ما ارتباط برقرار نمایند. شایان ذکر است که سفارش دهندگان می‌توانند اندازه و محل قرارگیری بنر خود را به سایت اعلام کنند و سایت نیوتک با توجه به موارد خواسته شده، هزینه آن را اعلام نماید.

خوشحال هستیم که می‌توانیم به بهبود ارائه خدمات و محصولات شما کمک کرده و مفتخریم که برای درج آگهی خود با ما تماس می‌گیرید.


logo-samandehi