ولوو و جیلی همکاری گسترده‌ای را کلید زدند 1

ولوو و جیلی همکاری گسترده‌ای را کلید زدند

کمپانی ولوو به عنوان یکی از شرکت‌های خودروسازی مطرح اروپایی مستقر در سوئد و جیلی نیز به عنوان یکی از برترین صنایع اتومبیل‌‌سازی در چین با عقد قراردادی همکاری گسترده‌ای را برای تولید و ساخت موتورهای احتراق داخلی آغاز کردند. این دو شرکت قصد دارند با ایجاد کارخانه‌ای مستقل پروژه مشترک خود را اجرایی و پیشرانه‌هایی قدرتمند را تولید کنند.

فعالیت‌های موتور ولوو و جدید تنها به موتورهای احتراق داخلی خلاصه نشده و ساخت پیشرانه‌های هیبریدی نیز در دستور کار این دو شرکت قرار دارد. با توجه به توانمندی‌های مالی و تخصصی هر دو شرکت در زمینه صنعت خودورسازی بدون شک همکاری ولوو و جیلی نتیجه‌ای مطلوب خواهد داشت.

پروژه مشترک ولوو و جیلی برای توسعه خودروهای الکتریکی

ولوو پیش از این اعلام کرده بود تا سال ۲۰۲۵ بیش از نیمی از تولیدات این شرکت به خودرو‌های الکتریکی اختصاص خواهد یافت. این شرکت سوئدی برای تحقق این هدف فعالیت‌های گسترده‌ای را آغاز کرده است و احتمالا همکاری با شرکت چینی جیلی نیز در همین راستا است. با بیشتر شدن گرایش مردم در کشور‌های مختلف جهان به استفاده از اتومبیل‌های الکتریکی، شرکت‌های بسیاری به سمت تولید بیشتر این دسته از وسایل نقلیه روی آورده‌اند.

هم‌اکنون جیلی از جایگاه تجاری مناسبی در چین و حتی در کل آسیا برخوردار است و سالانه هزاران دستگاه از اتومبیل‌های این شرکت به کشور‌های مختلف در آسیا، اروپا و آمریکا صادر می‌شوند. این شرکت در زمینه طراحی و ساخت خودرو‌های الکتریکی گام‌های بزرگی را برداشته و تاکنون نیز موفقیت‌هایی در این زمینه بدست آورده است.

پیش‌بینی می‌شود حدود ۳ هزار نفر از کارمندان و مختصصان ولوو و ۵ هزار نفر از شرکت جیلی در پروژه مشترکت این دو شرکت فعالیت مستقیم داشته باشند و در کنار یکدیگر کار کنند. ممکن است در آینده هکاری‌های ولوو و جیلی افزایش یابد و طرح‌های مشترکی دیگری را آغاز کنند.

منبعyjc
ولوو و جیلی همکاری گسترده‌ای را کلید زدند 3 ولوو و جیلی همکاری گسترده‌ای را کلید زدند 4 ولوو و جیلی همکاری گسترده‌ای را کلید زدند 5

عناوین تازه

اگزینوس 880 سامسونگ مجهز به مودم 5G یکپارچه رونمایی شد

به نظر می‌رسد که تولیدکنندگان موبایل عمده برنامه‌های خود برای سال 2020 را بر عرضه گوشی‌های میان رده 5G گذاشته‌اند. گوشی‌هایی که...

ریلمی ایکس 50 پرو پلیر رونمایی شد؛ سیستم HyperBoost 3.0 و دوربین چهارگانه

ریلمی (زیر مجموعه شرکت اوپو) در حال برگزاری یک رویداد ویژه است و از این رویداد فعلا یک گوشی بیرون آمده که...

کلاهبرداران این بار کاربران سامانه همتا را هدف کلاهبرداری خود قرار داده‌اند

اگر با پیامکی به اسم سامانه همتا مواجه شدید که برای جلوگیری از قطع شدن گوشی از شما درخواست پول کرد، لازم...

انجوی زد فایو جی هواوی معرفی شد؛ دایمنسیتی 800 مدیاتک به همراه 8 گیگ رم

چندی پیش از کار هواوی بر روی یک گوشی هوشمند با نام انجوی زد فایو جی / Huawei Enjoy Z 5G صحبت...

اطلاعیه‌های سایپا در خصوص طرح جدید فروش خودرو

اطلاعیه شماره 1 کمیته خودرو وزارت صمت در راستای مقابله با دلالان و واسطه‌ها و ایجاد آرامش در بازار...

این مقالات را هم بخوانید

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

6 + 6 =