خدمات پس از فروش ایران خودرو متحول می‌شود

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو در راستای ارتقای سطح کیفی خدمات پس از فروش و جلب حداکثری رضایت مشتریان به ایساکو ماموریت داد تا تمامی فرآیندهای کاری در این حوزه مورد بازنگری دقیق قرار گیرد.

فرشاد مقیمی مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو درابلاغیه به شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو ، تاکید کرده است، بازنگری در تمامی فعالیت‌های حوزه خدمات پس از فروش شامل اصلاح رویه‌ها، آئین نامه‌ها و استانداردهای اجرایی مرتبط با شبکه نمایندگی‌ها به گونه‌ای باعث سهولت درتصمیم گیری، تسریع در انجام امور این حوزه و کاهش هزینه سربار نمایندگی‌ها شود.

در این ابلاغیه آمده است، بازنگری در فعالیت‌های تامین و توزیع قطعات یدکی به ویژه درحوزه خدمات پس از فروش و تهیه برنامه‌های کوتاه مدت و بلند مدت به منظور قطعات یدکی مورد نیاز مشتریان همواره در شبکه نمایندگی‌های مجاز در دسترس باشد.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو از دیگر موارد ابلاغیه به شرکت ایساکو را ‌ارائه برنامه‌های نوین و خلاقانه در جهت بهبود در فضای کسب و کار این شرکت و شبکه خدمات پس از فروش با درنظر داشتن خرد مالی و حذف موازی کاری و امور غیر ضروری و راهکارهای بهبود مدیریت برهزینه خدمات پس از فروش و کاهش هزینه‌های جاری شبکه نمایندگی‌ها دانست.

مقیمی از شرکت ایساکو خواست، از نظرات خبرگان و مشارکت تشکل‌های تخصصی در راستای اجرایی شدن هرچه بهتر برنامه‌ها و سیاست‌های اعلامی بهره گیرد.

مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو با توجه به اهمیت ذینفعان این خودرو ساز و جلب رضایت آنان از حوزه خدمات پس از فروش این ابلاغیه را درروز جمعه هفته گذشته به ایساکو صادر کرد.

منبعikcopress

عناوین تازه

انجوی زد فایو جی هواوی معرفی شد؛ دایمنسیتی 800 مدیاتک به همراه 8 گیگ رم

چندی پیش از کار هواوی بر روی یک گوشی هوشمند با نام انجوی زد فایو جی / Huawei Enjoy Z 5G صحبت...

اطلاعیه‌های سایپا در خصوص طرح جدید فروش خودرو

اطلاعیه شماره 1 کمیته خودرو وزارت صمت در راستای مقابله با دلالان و واسطه‌ها و ایجاد آرامش در بازار...

جعبه گشایی و نخستین نگاه به پوکو اف 2 پرو شیائومی

در 23 اردیبشهت ماه بود که شیائومی از نسل جدید گوشی پوکو با عنوان پوکو اف 2 پرو / Xiaomi Poco F2...

توضیحات ایران خودرو درباره زمان عرضه گیربکس 6 سرعته دستی این شرکت

منصور منصوری، مدیر پروژه پلتفرم ایران خودرو از تولید نخستین خودروهای مجهز به گیربکس شش دنده دستی با تکیه بر دانش فنی...

پیشرانه کم مصرف ایران خودرو در آبان ماه امسال رونمایی می‌گردد

معمارباشی، مدیر استراتژی و برنامه ریزی گروه صنعتی ایران خودرو از نمونه‌سازی پیشرانه کم مصرف طراحی این خودروساز در آبان ماه خبر...

این مقالات را هم بخوانید

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

17 − پنج =