کاین کوپه پورشه در نمایشگاه خودرو شانگهای به نمایش در آمد

0

شرکت پورشه تصمیم گرفت به جای معرفی خودرو کایین کوپه – Cayenne Coupe در نمایشگاه خودرو ژنو، یک رویداد اختصاصی در اشتوتگارت برگزار کند که جمعیت انتخابی قادر به بررسی اولین تلاش این شرکت آلمانی در ادغام یک شاسی بلند با یک اتوموبیل کوپه باشند. امروز اما این شرکت این کوپه خود را به نمایشگاه خودروی شانگهای برده تا جمعیت بیشتری بتوانند محصول جدید پورشه و رقیب جدی بی ام و ایکس ۶ و مرسدس GLE کوپه را لمس کنند.

کاین کوپه پورشه در نمایشگاه خودرو شانگهای به نمایش در آمد

کاین کوپه یک مدل جدید با طراحی جذاب است که می‌تواند جیپ این شرکت آلمانی را پر کند و این کمپانی را امیدوار سازد تا بتواند یک رکورد فروش را از خود به جای بگذارد. ترکیب شاسی بلند با کوپه از مواردی است که کمپانی بی ام و بر روی آن مانور بسیاری داده و می‌دهد و فروش خوبی را نیز تجربه نموده و از این رو دو آلمانی دیگر یعنی مرسدس و حالا پورشه را ترغیب نموده تا آنها هم بخواهند با عرضه شاسی بلند کوپه سهمی از این فروش بزرگ را بدست آورند.

کاین کوپه پورشه در نمایشگاه خودرو شانگهای به نمایش در آمد

کاین کوپه در ابتدا تنها در دو نسخه قدرتمند عرضه خواهد شد. مدل پایه شش سیلندر با ۳۳۵ اسب بخار که با توربو شارژ شبیه به یک ۸ سیلندر با قدرت ۵۴۲ اسب بخار خواهد شد. علاوه بر این پیشرانه، یک موتور V8 الکتریکی که از Panamera Turbo S E-Hybrid الهام گرفته شده است، با ۶۸۰ اسب بخار قدرت و ۶۲۶ پوند فوت (۸۵۰ نیوتن متر) گشتاور برای این شاسی بلند کوپه در دسترس خواهد بود.

نسبت به نسخه استاندارد پورشه کاین، سقف در قسمت پشت تا ۳۰ میلی متر کاهش ارتفاع خواهد داشت اما آنقدری نیست که مسافران عقب آزار ببینند. در مدل پایه یک سقف پانارومیک گسترده در دسترس خواهد بود که البته خریدار می‌تواند با کمی هزینه یک سقف با فیبر کربن را در اختیار داشته باشد. اگر خریدار کاین کوپه اهل آفرود باشد می‌تواند چرخ‌های بزرگ ۲۲ اینچی و یکی از سه بسته اسپرت این خودرو را سفارش دهد.

کاین کوپه پورشه در نمایشگاه خودرو شانگهای به نمایش در آمد

دلیل اینکه چرا پورشه تصمیم گرفت اولین شاسی بلند کوپه خود را در نمایشگاه خودروی شانگهای ارائه کند، به این دلیل است که چین بزرگ‌ترین بازار منحصر به فرد این شرکت آلمانی است. کاین کوپه پورشه تا ۲۵ آوریل در این نمایشگاه در معرض دید عموم قرار خواهد داشت.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

9 − شش =