بازی Days Gone دارای فایل نصبی به حجم ۶۷ گیگابایت خواهد بود

0

مدت زمان زیادی است که صحبت از عنوان مهیج و مورد انتظار Days Gone می‌شود. یکی از سؤالات درباره این عنوان، این بود که قرار است در چه تاریخ و با چه حجمی عرضه شود. حال که به روز انتشار رسمی Days Gone نزدیک می‌شویم، خبر‌ها درباره این بازی بیشتر می‌شود. اولین خبر درباره بازی انحصاری جدیدی شرکت سونی، ارائه نسخه‌ای کم حجم از آن برای کسانی بود که Days Gone را پیش‌خرید کرده بودند.

حال با نزدیک شدن به تاریخ انتشار این عنوان برای پلی استیشن ۴، اطلاعات جدیدی منتشر شده است که نشان می‌دهد Days Gone چه مقدار حجم خواهد داشت. خبر‌ها حاکی از این است که Days Gone، عنوان توسعه بافته در استودیو‌های Sony Bend دارای فایل نصبی به حجم ۶۷ گیگابایت خواهد بود. درست است که این فایل حجم چندان بالایی مانند عناوینی از جمله Red Dead Redemption 2 با فایل نصبی ۱۰۰ گیگابایتی ندارد و یک فایل به طور کامل عادی برای بازی پلی استیشن ۴ به حساب می‌آید، اما این خبر هشداری برای افرادی است که جای خالی روی حافظه پلی استیشن ۴ خود ندارند و نیاز دارند تا میزانی از حافظه ذخیره سازی خود را برای Days Gone باز کنند.

به جرأت می‌توان گفت Days Gone مورد انتظارترین بازی سال ۲۰۱۹ تا به این جای کار است که نسخه دموی ارائه شده از آن توانست پاسخ قابل توجهی به این میزان انتظار دهد. به هر حال، چند هفته تا زمان عرضه این بازی مانده است و همه طرفداران دنیای بازی‌های ویدئویی باید منتظر باشند تا قول‌های سونی درباره ارائه داستان، سینماتیک و اجرای Days Gone عملی شود. همچنین، پیش‌بینی می‌شود، این عنوان مورد انتظار نظر همه منتقدان را به خود جلب کند.

عنوان Days Gone قرار است در تاریخ ۲۶ آوریل (۶ اردیبهشت) امسال در بازار‌های جهانی و به صورت انحصاری برای کنسول خانگی پلی استیشن ۴ عرضه شود و اولین فروشگاهی هم که آن را به فروش خواهد رساند، مانند همیشه آمازون است.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

سیزده + شانزده =