منتفی شد؛ اندروید ۹ برای ردمی ۶ و ردمی ۶A عرضه نخواهد شد

0

دو گوشی هوشمند ردمی ۶ و ردمی ۶ ای در سال گذشته میلادی روانه بازار فروش شده بودند. گوشی‌های مقرون به صرفه شیائومی با قیمت ارزان و مبتنی بر اندروید اوریو معرفی شده بودند، اما با اینکه گوشی رده متوسط و حتی پایین محسوب می‌شدند و امیدی به روزرسانی آنها به نسخه بالاتر اندروید نبود، اما در انجمن‌های رابط کاربری اختصاصی شیائومی یعنی MIUI عنوان شده بود که دو گوشی فوق به پلتفرم اندروید ۹٫۰ پای نیز آپدیت خواهند شد اما امروز خبر رسیده این مسئله منتفی است.

خبر غم انگیز برای دارندگان این دو گوشی این است که شیائومی روند کار بر روی آپدیت اندروید ۹٫۰ پای برای ارسال به این دو گوشی را متوقف کرده و فعلا قصد ندارد آپدیت اندروید ۹٫۰ پای را برای این دو گوشی بفرستد. البته شیائومی بسیار معطوف به رابط کاربری خویش است و در زمینه آپدیت محصولات خود به نسخه بالاتر اندروید زیاد خوب عمل نمی‌کند و این مسئله تنها متوجه دو گوشی یاد شده نیست.

با این حال، کاربران گوشی ردمی ۶ و ۶ ای می‌توانند کمی امیدوار باشند، نه برای اخذ اندروید ۹٫۰ پای، بلکه برای اینکه این دو گوشی مطمئنا رابط کاربری MIUI 10 که شیائومی بر روی آن بسیار کار می‌کند، را دریافت خواهند کرد و حتی می‌توان امید داشت که شیائومی MIUI 11 را نیز برای این دو گوشی عرضه نماید.

ردمی ۶ و ردمی ۶A یکی از ارزان‌ترین گوشی‌های هوشمند شیائومی موجود در بازار هستند که عمدتا در کشور هند عرضه می‌شوند. در بررسی‌های انجام شده بر روی این دو گوشی دریافت شد که بین قابلیت مقرون به صرفه بودن و قابل استفاده بودن این دو موبایل، تعادل خوبی برقرار است.

این دو گوشی در ایران هم عرضه شده‌اند که قیمت روز آنها را می‌توانید اینجا دریافت نمایید.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

17 − چهار =