نسخه برتر نوت ۱۰ با عنوان نوت ۱۰ پرو عرضه خواهد گشت

0

بعد از اینکه شرکت سامسونگ در اول اسفند ماه ۱۳۹۷ از سری گوشی‌های پرچمدار گلکسی اس ۱۰ رونمایی به عمل آورد، تقریبا پرونده این سری را بست و به عبارتی برای رسانه‌ها پرونده گلکسی نوت ۱۰ را باز نمود که از چندی پیش مشخص شده که قرار است این بار به صورت سری عرضه گردد.

در گذشته عنوان شده بود که این موبایل در چهار نسخه گوناگون همانند سری گلکسی اس ۱۰ معرفی می‌شود اما امروز عنوان شده تعداد گوشی‌های عرضه شده از سری گلکسی نوت ۱۰ کمتر از چهار عدد خواهد بود. بر این اساس ، بزرگترین گوشی از این سری نام گلکسی نوت ۱۰ پرو بر خود خواهد داشت. گزارش امروز مشخصات فنی این گوشی را آشکار نمی‌سازد اما ما مطمئنا نمایشگر ۶٫۷ اینچی با رزولوشن کیو اچ دی پلاس و پنل Dynamic AMOLED، دوربین چهارگانه پشت همکانند گلکسی اس ۱۰ فایو جی و پردازنده‌های اگزینوس ۹۸۲۰ سامسونگ / اسنپدراگون ۸۵۵ کوالکام را در این موبایل رویت خواهیم کرد. گلکسی نوت ۱۰ پرو دارای یک نسخه با پشتیبانی از فناوری ۵G خواهد بود که احتمالا گلکسی نوت ۱۰ پرو فایو جی نامیده خواهد شد و بیشتر مشخصاتش همان مشخصات گلکسی نوت ۱۰ پرو خواهد بود.

از سوی دیگر یک نسخه دیگر نیز از سری گلکسی نوت ۱۰ نیز بیرون خواهد آمد که همان نام استاندارد گلکسی نوت ۱۰ را بر خود خواهد داشت وبا ویژگی‌های فنی همانند نمایشگر ۶٫۲۸ اینچی با رزولوشن کیو اچ دی پلاس و پنل Dynamic AMOLED، دوربین سه‌گانه پشت همانند گلکسی اس ۱۰ و اس ۱۰ پلاس و پردازنده‌های اگزینوس ۹۸۲۰ سامسونگ / اسنپدراگون ۸۵۵ کوالکام همراه خواهد شد.

بدین ترتیب باید گفت که در سری گلکسی نوت ۱۰ برعکس شایعات قبلی خبری از نسخه ارزان‌تر یعنی گلکسی نوت ۱۰ ایی نخواهد بود و سامسونگ قصد ندارد سری نوت ۱۰ را با یک گوشی ارزان‌تر همراه سازد. البته زمان زیادی تا رونمایی از سری نوت ۱۰ باقی مانده و از این رو امکان دارد اتفاقات دیگری بیفتد و سامسونگ تجدید نظری در کار خویش بنماید.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

9 − هشت =