بازی Watch dogs 3 این بار در شهر لندن روایت خواهد شد

0

شرکت یوبیسافت یکی از شرکت‌های سازنده بازی‌های ویدیویی آمریکایی است که استویو‌های متعددی را در سراسر جهان دارد. این شرکت عناوین پرطرفداری مانند Assassin’s Creed و Watch Dogs را طراحی و منتشر کرده است.آخرین نسخه از سری بازی Watch Dogs در سال ۲۰۱۶ برای کنسول‌های PS4، Xbox One و پلتفرم کامپیوتر با نام Watch Dogs2 توسط شرکت یوبیسافت منتشر شد. این سری از عناوین شرکت Ubisoft درباره هک و رخنه اطلاعاتی است که شخصیت‌های اصلی آن با هک کردن سیستم‌های امنیتی اهداف خود را به پیش می‌برند. گیمر در این عنوان علاوه بر هک باید به مبارزه با پلیس‌ها و افرادی که قصد ایجاد تداخل در کار‌های آن‌ها را دارند بپردازد.

شایعات جدیدی در سایت Kotakus مبنی بر ساخت نسخه جدی سری Watch Dogs توسط شرکت یوبیسافت منتشر شده است که به احتمال زیاد این شایعات درست هستند. براساس مطالب منتشر شده در این سایت شرکت یوبیسافت قرار است عنوان Watch dogs 3 را برای نسل بعدی کنسول‌ها عرضه کند و داستان این نسخه در شهر لندن روایت خواهد شد که انتظار می‌رود در سال ۲۰۱۹ معرفی و رونمایی شود.

به نظر می‌رسد شرکت یوبیسافت مدت‌هاست در حال ساخت این بازی است و هدف این شرکت انتشار نسخه‌ای جدید با داستانی جدید است که در آن هم ایرادات نسخه قبلی رفع شده باشند و هم خلا نبود نسخه جدید سری Assassin’s Creed را جبران کند چرا که در این سایت به این شایعه نیز اشاره شده است که نسخه جدید سری Assassin’s Creed به احتمال زیاد در سال جاری عرضه نخواهد شد. نسخه جدید سری Watch Dogs دارای شخصیت و قهرمانی جدید است که قرار است تمرکز عمده او بجای مبارزه، روی هک کردن سیستم‌های امنیتی باشد .با این وجود شرکت یوبیسافت سلاح‌های جدیدی را برای این نسخه در نظر گرفته است. همچنین این شایعات به این موضوع نیز اشاره می‌کنند که امکان دارد این بازی مانند عنوان Odyssey دارای المان‌های نقش آفرینی بالایی باشد.

همانطور که گفته شدانتظار می‌رود این نسخه برای نسل بعدی کنسول‌ها عرضه شوند چرا که شرکت‌های سازنده بازی در سال‌های آخر هر نسل از کنسول‌ها، بازی‌های جدیدتر را برای نسل بعدی کنسول‌‎ها معرفی می‌کنند تا بتوانند از این طریق سود بالاتری را از فروش بازی‌های جدید خود ببرند. با این وجود تا کنون شرکت یوبیسافت به همیچ یک از شایعات اعلام شده واکنشی نشان نداده است و باید تا نمایشگاه گیم E3 2019 برای روشن شدن تمامی ابهامات صبر کرد.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

پنج × 4 =