ایسر مانیتور بزرگ ۴۳ اینچی خود را با ساپورت رزولوشن ۴K در نیویورک به نمایش گذاشت

0

در طول یک رویداد مطبوعاتی که امروز در نیویورک برگزار شد، جیسون چن، مدیر عامل شرکت ایسر، مانیتور جدید خود را با نام Predator CG437KP معرفی کرد و اظهار نظر کرد: “این یکی بسیار بزرگ به نظر می‌رسد!” مانیتور جدید ایسر که یک نمایشگر بزرگ برای بازی‌های ویدیویی دارد، ۴۳ اینچی است و با رزولوشن ۴K و نرخ به روزرسانی تصاویر ۱۴۴ هرتزی همراه است.

مانیتور جدید ایسر بسیار بزگ است و ممکن است با مانیتورهای ۶۵ اینچی مجهز به فناوری G-Sync انویدیا اشتباه گرفته شود. به واقع می‌توان از دور به عنوان یک تلویزیون که البته تیونر داخلی ندارد نیز به آن نگاه کرد. البته برای خرید این مانیتور باید یک میز بزرگ نیز خرید و مطمئنا این مانیتور برای کاربرانی خوب است که پول زیادی در جیب خود دارند!

مانیتور یاد شده دارای پنل منحنی است و می‌تواند محتوای مبتنی بر فناوری HDR را نیز پشتیبانی نماید. روشنایی این مانیتور به ۱۰۰۰ نیست میرسد که بیشتر از روشنایی ۴۰۰ نیت مورد نیاز برای محتوای HDR است.

این مانیتور به طور اسمی از فناوری G-Sync انویدیا پشتیبانی نمی‌نماید اما می‌تواند با این فناوری همگام و سازگار شود. البته در لیست شرکت انویدیا برای پشتیبانی از فناوری G-Sync، نام این مانیتور رویت نمی‌شود و ممکن است انویدیا هنوز آزمایش‌های خود بر روی این مانیتور را انجام نداده، به همین خاطر ممکن است در بررسی‌های آینده این شرکت، مانیتور جدید ایسر برای ارائه فناوری G-Sync مجاز شناخته شود و با ارسال یک به روزرسانی، مانیتور ایسر هم به طور رسمی فناوری G-Sync را ساپورت نماید.

در هر صورت، گزینه‌های اتصال این مانیتور شامل سه پورت HDMI، یک DisplayPort و یک پورت USB نوع C می‌باشد. ایسر در ارائه این پورت‌ها سخاوت به خرج داده و کار دارندگان کنسول‌های بازی و رایانه‌های شخصی برای اتصال این مانیتور را آسان ساخته است.

ایسر مانیتور بزرگ Predator CG437KP را در کشورهای مختلف با قیمت‌های متفاوتی عرضه خواهد کرد، به نحوی که قیمت این مانیتور در آمریکای شمالی حدود ۱۲۹۹ دلار است، در حالی که بازار اروپا این مانیتور را با قیمت ۱۴۹۹ یورو تجربه خواهد کرد.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

3 × 2 =