گلکسی A80 مجهز به اسنپدراگون ۶۷۵ در Geekbench نمایان شد

0

کمپانی سامسونگ تاکنون گوشی‌های بسیاری را از سری گلکسی A روانه بازار فروش نموده که این گوشی‌های هوشمند شامل گلکسی A10، گلکسی A20، گلکسی A30 ، گلکسی A40 ، گلکسی A50 و گلکسی A70 می‌شود و اکنون خبر رسیده که قرار است دو گوشی گلکسی A80 و گلکسی A90 نیز به آنها اضافه شوند. امروز اما گوشی گلکسی A80 که به احتمال فراوان دارای طراحی مشابه گلکسی A90 نیز هست، در بنچمارک مشهور Geekbench ظاهر شده و بدین ترتیب برخی مشخصات کلیدی آن که تاکنون ما از آنها بی خبر بوده‌ایم، فاش گشته است.

گلکسی A80 مجهز به اسنپدراگون 675 در Geekbench نمایان شد

بر اساس لیست بنچمارک Geekbench، گلکسی A80 به پردازنده هشت هسته‌ای اسنپدراگون ۶۷۵ کوالکام مجهز است که در این بنچمارک فرکانس کاری پایه آن ۱٫۸۰ گیگاهرتزی ذکر شده است. رم گوشی ۸ گیگابایتی است که البته در این بنچمارک ۷۴۶۹ مگابایتی درج شده است. گوشی پلتفرم اندروید ۹٫۰ پای را اجرا می‌کند.

در مورد نمرات اخذ شده این گوشی در بنچمارک مذکور نیز باید بگوییم که نمره گوشی در آزمون تک هسته‌ای نمره ۲۴۸۸ بوده و گلکسی A80 در آزمون چند هسته‌ای Geekbench موفق به اخذ نمره ۶۷۳۲ شده است.

همانگونه که گفتیم گلکسی A80 ماشبه گلکسی A90 است و به همین خاطر یک نمایشگر تمام صفحه را ارائه میک‌ند و از مکانیزم کشویی دوربین بهره می‌برد و به همین خاطر فاقد ناچ، واتر دراپ و یا روزنه O نمایشگر می‌باشد. دوربین دوگانه به صورت کشویی هم برای دوربین سلفی و هم برای دوربین پشت قابل استفاده است. گوشی دارنده اسکنر اثر انگشت نیز می‌باشد که در زیر نمایشگر آن رویت خواهد شد.

در هر صورت، گفته شده که گلکسی A80 امروز رونمایی خواهد شد و به همین خاطر برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این گوشی مجبور نیستیم بیش از اندازه منتظر بمانیم.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

1 × چهار =