منتظر عرضه نسل دوم راگ فون ایسوس در فصل سوم سال ۲۰۱۹ باشید

0

نخستین گوشی گیمینگ ایسوس که سال گذشته میلادی روانه بازار فروش شده بود، در زمان راه اندازی خود نسبت به دیگر پرچمداران بازار بسیار گران بود. ارزان‌ترین مدل ایسوس راگ فون حدود ۹۰۰ دلار قیمت دارد، در حالی مدل با ذخیره سازی ۵۱۲ گیگابایتی حدود ۱۱۰۰ دلار هزینه برای کاربر در پی خواهد داشت.

در هر صورت، به نظر می‌رسد که ایسوس از روند فروش و عرضه مدل اول گوشی گیمینگ خود راضی بوده، چراکه قصد دارد در اواخر سال ۲۰۱۹ نسخه دوم گوشی گیمینگ خود را نیز راه اندزی نماید. Digitimes گزارش می‌دهد نسل دوم راگ فون ایسوس در سال ۲۰۱۹ و در سه ماهه سوم (فصل سوم) سال عرضه خواهد شد و عمده عرضه آن نیز بازار بزرگ چین خواهد بود.

در ماه دسامبر سال ۲۰۱۸، ایسوس استراتژی خود را از گوشی‌های رده پایین و متوسط که بخش موبایل این شرکت را تضعیف نموده بود و سودآوری نداشت، به گوشی‌های گیمینگ و پرچمدار تغییر داد تا بتواند بخش موبایل خود را از ورطه نابودی نجات دهد.

گزارش امروز اشاره دارد که ایسوس شانس زیادی برای بهبود بخش موبایل خود و به چرخه سودآوری انداختن آن دارد، هر چند که گوشی‌های هوشمند ویژه بازی همچنان محصولاتی هستند که سود قابل توجهی را تولید نمی‌کنند.

گرچه کمپانی ایسوس قصد دارد نسل دوم گوشی گیمینگ راگ فون را با تمرکز بر بازار چین عرضه نماید اما این دلیل نمی‌شود که از بازارهای دیگر همچون آسیا، اروپا و ایالات متحده چشم پوشی کند. بدین ترتیب کاربران خارج از کشور چین هم می‌توانند نسل دوم گوشی گیمینگ ایسوس را تجربه نمایند.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

یک × 3 =