بازی Just Cause 4 در فروشگاه Xbox Game Pass

0

سری بازی‌های Just Cause از بازی‌های سبک اکشن و جهان‌باز به شمار می‌رود که توسط استودیو آوالانچ ساخته می‌شود و اولین نسخه آن در سال ۲۰۰۷ منتشر شد. آخرین نسخه از این سری که Just Cause 4 نام دارد را استودیو آوالانچ ساخت و استودیو اسکوئر انیکس، برای کنسول‌های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پلتفرم کامپیوترهای شخصی منتشر کرد.

داستان این نسخه از فرنچایز جاست کاز در شهری خیالی با نام سولیس جریان دارد که هدف کاربر در این عنوان مبارزه با گروهی شبه نظامی با نام بلک هند است. اما این نسخه نتوانست مانند نسخه‌های قبل سری Just Cause کاربران را جذب خود کند و استودیو آوالانچ نتوانست سود خوبی از این عنوان ببرد.

بازی Just Cause 4 تنها چند ماه پس از انتشار نسخه اولیه آن، در فروشگاه کنسول ایکس باکس قرار گرفت و به نظر می‌رسد شرکت سازنده این عنوان، قصد دارد از طریق فروش در فروشگاه Xbox Game Pass جانی دوباره به این بازی ببخشد.

هرچند این اقدام شرکت آوالانچ، هم احتمالا نمی‌تواند باعث جلب توجه کاربران شود چرا که این نسخه از سری پر از ایرادات کوچک، بزرگ و داستانی کاملا خسته کننده است. با این حال شرکت سازنده هنوز به عنوان Just Cause 4 امید داشته و قصد فروش آن را دارد.

علاوه بر عنوان Just Cause 4، سه عنوان معروف دیگر نیز به زودی به Xbox Game Pass افزوده خواهند شد، یکی از این عناوین، بازی Fallout 4 است که چند ماه پیش از این فروشگاه حذف شده بود و قرار است در ۱۴ مارس دوباره به آن بازگردد. همچنین LEGO Batman 2: DC Super Heroes یکی دیگر از عناوینی است که به زودی به این فروشگاه افزوده خواهد شد.

صفحه توییتر فروشگاه ایکس باکس خبر از آن می‌دهد که به زودی بازی‌های بروز دیگری را به این فروشگاه اضافه خواهد کرد. همچنین مایکروسافت اعلام کرده است کسانی که در فروشگاه ایکس باکس عضو شده بودند و از این فروشگاه خرید کرده باشند هر ماه مبلغ ۱۰ دلار به عنوان هدیه به حساب مایکروسافت آن‌ها اضافه خواهد شد و کسانی که به تازگی در این فروشگاه عضو می‌شوند نیز مبلغ ۱ دلار دریافت خواهند کرد.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

پنج × 4 =