ردمی پرو ۲ با اسنپدراگون ۸۵۵ و دوربین سلفی پاپ‌آپ در ویبو دیده شد

0

ردمی تاکنون زیرمجموعه شرکت شیائومی محسوب می‌شده و گوشی‌های میان رده این شرکت را پوشش می‌داده است. در حال حاضر اما چند ماهی است که خود را به صورت یک برند مستقل معرفی کرده، اما مالکیت آن همچنان در اختیار شیائومی قرار خواهد داشت. در هر صورت به نظر می‌رسد ردمی می‌خواهد خود را از بند گوشی‌های میان رده برهاند و به همین خاطر عرضه یک گوشی پرچمدار را در سر می‌پروراند.

امروز یک تیزر تصویری از یک گوشی در شبکه اجتماعی معروف چین یعنی ویبو منتشر شده که عنوان شده ردمی پرو ۲ – Redmi Pro 2 نام دارد و مجهز به پردازنده پرقدرت و هشت هسته‌ای اسنپدراگون ۸۵۵ کوالکام می‌باشد. بدین ترتیب باید بگوییم که نخستین گوشی پرچمدار از سری ردمی در راه است.

ردمی پرو 2 با اسنپدراگون 855 و دوربین سلفی پاپ‌آپ در ویبو دیده شد

همانگونه که در تصویر منتشره نیز قابل رویت است، گوشی ردمی پرو ۲ دارای یک نمایشگر تمام صفحه با اندک حاشیه اما بدون هرگونه ناچ، واتر دراپ و حتی روزنه O می‌باشد، چراکه دوربین سلفی آن به صورت پاپ آپ از بالای گوشی باز می‌شود. به نظر می‌رسد این موبایل نسبت بالای نمایشگر به بدنه را ارائه نماید. گفتنی است که یک گوشی مشابه ردمی پرو ۲ در دستان مدیرعامل شیائومی یعنی لی ژوئن دیده شده که حدس زده می‌شود به واقع خود ردمی پرو ۲ باشد و بدین ترتیب عرضه زودهنگام این گوشی را وعده می‌دهد.

در هر صورت، در این تصویر به لنز ۴۸ مگاپیکسلی معروف که در ردمی نوت ۷ و ردمی نوت ۷ پرو دیده شد نیز اشاره شده است که لنز اصلی دوربین سه‌گانه پشت را تشکیل می‌دهد. در پنل پشت تنها دوربین قابل رویت است و خبری از اسکنر اثر انگشت نیست، بنابراین شاید ما بتوانیم این اسکنر را در زیر نمایشگر این موبایل ببینیم.

ردمی پرو 2 با اسنپدراگون 855 و دوربین سلفی پاپ‌آپ در ویبو دیده شد

متاسفانه ما اطلاعات دیگری از ردمی پرو نداریم، اما مطمئن هستیم که رونمایی از این گوشی بسیار نزدیک است، پس نیاز نیست برای بدست آوردن مشخصات این گوشی ردمی زیاد منتظر بمانیم.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

سه × 5 =