نوت ۱۰ سامسونگ دارنده یک نسخه کوچکتر با عنوان نوت ۱۰ ایی خواهد بود

0

سامسونگ در اول اسفند ماه که از سری گلکسی اس ۱۰ رونمایی کرد، پرچمدارانش را در اندازه‌های مختلفی از صفحه نمایش ۵٫۸ اینچی تا ۶٫۷ اینچی روانه بازار فروش نمود. گوشی کوچکتر سری گلکسی اس ۱۰، اسمارتفون گلکسی اس ۱۰ ایی نام دارد که از قضا ارزان‌ترین نیز بین چهار پرچمدار سری S نیز محسوب می‌گردد. اکنون خبر رسیده که سامسونگ قصد دارد برای نوت ۱۰ نیز چنین عملی را انجام دهد و تنها به عرضه یک گوشی از نوت ۱۰ اکتفا ننماید.

خبرهای منتشره حکایت از آن دارند که گلکسی نوت ۱۰ دارای نمایشگر تمام صفحه ۶٫۷ اینچی خواهد بود و شباهت بسیاری را نیز با گلکسی اس ۱۰ فایو جی خواهد داشت. این اندازه از نمایشگر برای بسیاری از کاربران بزرگ تلقی می‌شود و شاید برخی کاربران بخواهند گوشی با ابعاد کوچکتر را در اختیار داشته باشند، به همین خاطر سامسونگ قصد کرده که در کنار نوت ۱۰ یک گوشی با اندازه کوچکتر را نیز راه اندازی کند.

مطابق خبری که امروز شنیده‌ایم، این گوشی کوچکتر احتمالا گلکسی نوت ۱۰ ایی – Galaxy Note10e لقب خواهد گرفت و دارای نمایشگر کوچکتر شاید در اندازه ۶٫۴ اینچی و هم اندازه گلکسی نوت ۹ باشد.

البته این گوشی دارنده همان پردازنده پرقدرت سامسونگ یعنی اگزینوس ۹۸۲۰ و کوالکام اسنپدراگون ۸۵۵ خواهد بود و از این بابت با نسخه اصلی نوت ۱۰ تفاوتی نخواهد کرد و به احتمال فراوان عمده تفاوت در ابعاد، اندازه نمایشگر، ظرفیت باتری و در نهایت قیمت آنها خلاصه خواهد شد.

در هر صورت، ما در اواخر تابستان باید منتظر سری نوت ۱۰ باشیم و تا آن هنگام، زمان زیادی باقی مانده و ممکن است تغییرات بیشتری را در سری نوت ۱۰ شاهد باشیم.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

6 + 4 =