ذنفون ۶ در بنچمارک مشهور Geekbench ظاهر شد و مشخصات آن نیز افشا گشت

0

کمپانی تایوانی ایسوس قصد دارد گوشی هوشمند ذنفون ۶ – ZenFone 6 خود را در تاریخ ۱۶ می ۲۰۱۹ معرفی نماید. متاسفانه این شرکت اطلاعاتی را در مورد این گوشی هوشمند آینده خود ارائه نکرده است اما امروز تلفن
ذنفون ۶ در بنچمارک مشهور Geekbench ظاهر شده است و بدین ترتیب مشخصاتی فنی اصلی آن نیز افشا گشته است.

این گوشی هوشمند با شماره مدل ASUS_I01WD از بنچمارک Geekbench گذر کرده. این همان دستگاهی است که گواهی Wi-Fi Alliance را هم دریافت نموده است.

ذنفون 6 در بنچمارک مشهور Geekbench ظاهر شد و مشخصات آن نیز افشا گشت

فهرست جیک بنچ نشان می‌دهد که ذنفون ۶ توسط پردازنده هشت هسته‌ای و پر قدرت اسنپدراگون ۸۵۵ طراحی شده که با ۶ گیگابایت رم همراه شده است. گوشی هوشمند ایسوس پلتفرم اندروید ۹٫۰ پای را هنگام آزمون‌های Geekbench اجرا کرد و به ترتیب نمرات ۳۵۲۷ و ۱۱۱۹۰ را در آزمون تک هسته‌ای و چند هسته‌ای بنچمارک مذکور به دست آورد.

انتظار می‌رود این گوشی هوشمند جدید ایسوس دارای یک دوربین سلفی پاپ آپ یا با یک مکانیزم کشویی باشد. اما، در حال حاضر مشخص نیست که آیا ایسوس گوشی را با عنوان ذنفون ۶ معرفی می‌کند یا ذنفون ۶ زد – ZenFone 6Z، چراکه در سال گذشته ایسوس گوشی برتر مجهز به پردازنده اسنپدراگون ۸۴۵ را نه با عنوان ذنفون ۵، بلکه با نام ذنفون ۵ زد معرفی ساخت.

در هر صورت، هنوز چند هفته‌ای به رونمایی این گوشی مانده و مطمئنا طی روزهای آینده بیشتر از این موبایل پرچمدار ایسوس خواهیم شنید.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

20 − سه =