انتشار نتایج آزمایش‌های مربوط به فناوری شارژ معکوس سامسونگ

0

درست همانند گوشی‌های پی ۳۰ پرو و میت ۲۰ پرو که هر دو ساخت کمپانی چینی هواوی هستند، گوشی‌های سری گلکسی اس ۱۰ سامسونگ هم دارای فناوری شارژ معکوس بی‌سیم هستند که با نام PowerShare در گوشی‌های سامسونگ شناخته می‌شود و می‌تواند لوازم جانبی این شرکت مانند سامسونگ باد و ساعت مچی هوشمند سامسونگ را به صورت کامل پر کند.

شارژ شدن دستگاه‌های مختلف توسط شارژ معکوس گوشی‌های گلکسی اس ۱۰ به این صورت نیست که به صورت مساوی از میزان شارژ گوشی کم شود و به همان نسبت به شارژ سامسونگ باد و گلکسی واچ اکتیو اضافه شود بلکه شارژ معکوس سامسونگ در مدت زمان مشخص باتری لوازم جانبی را پر می‌کند و فقط درصدی از شارز کامل دستگاه کم می‌شود. آزمایش‌ها نشان داده است که در طول مدت ۳ ساعت و ۲ دقیقه گوشی سامسونگ می‌تواند تنها با از دست دادن ۲۵ درصد شارژ خود، گلکسی باد‌های خود را شارژ کند و در آزمایشی دیگر مشخص شد که تنها با ۲۹ درصد کاهش شارز باتری، در طول ۳ ساعت و ۲۶ دقیقه، گلکسی واچ اکتیو سامسونگ به طور کامل شارژ می‌شود.

این آزمایش‌ها هر دو با گوشی گلکسی اس ۱۰ ایی انجام شده‌اند و می‌توانند با گوشی‌های دیگر جدید سامسونگ هم انجام شوند. این تست‌ها در صورتی نتایج خود را داده‌اند که باتری لوازم جانبی سامسونگ به صورت کامل خالی شده‌اند و خاموش شده‌اند. گفتنی است، باتری کیس ایرباد‌های سامسونگ، ۲۵۲ میلی‌آمپر ساعت ظرفیت دارد و ظرفیت گلکسی واچ اکتیو سامسونگ به ۲۳۰ میلی‌آمپر ساعت می‌رسد. باتری ساعت هوشمند جدید سامسونگ کوچکتر از ایرباد‌های این شرکت است، اما شارژ این دستگاه توسط PowerShare بیشتر از شارژ ایرباد‌های این شرکت طول می‌کشد.

به صورت خلاصه، می‌توان گفت که درست است حدودذ سه ساعت برای پر شدن باتری دستگاه‌های سامسونگ زمان لازم است ولی گوشی‌های گلکسی اس ۱۰ می‌توانند در مواقع اورژانسی، یک فرد را نجات دهد. با استفاده از PowerShare، کاربران می‌توانند ایربادهای سامسونگ که به صورت کامل شارژ خود را از دست داده‌اند پس از یک ساعت فعال کنند و تا دو ساعت به موسیقی گوش کنند و یا با پر کردن کامل گلکسی واچ با این فناوری، کاربران می‌توانند دو روز کامل فعالیت‌های خود را تحت نظر بگیرند.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

4 + هفده =