بازی Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 از رهگیری پرتو و DLSS پشتیبانی می‌کند

0

هنگامی که بازی Vampire: Masquerade-Bloodlines 2 سال آینده منتشر شود، بیش از یک دهه انتظار برای طرفداران بازی مذکور پایان خواهد یافت. امروز عنوان شده که این بازی که زمان توسعه آن نیز بسیار طولانی بوده، از تکنولوژی‌های جدیدی که شرکت انویدیا پایه گذار آنها بوده، بهره خواهد برد که این تکنولوژی‌ها شامل رهگیری پرتو در زمان واقعی و DLSS می‌باشند که انویدیا آنها را در سری کارت‌های گرافیک RTX ارائه نموده است و این ویژگی‌ها را به طور دائم به رخ رقیب اصلی خود یعنی AMD می‌کشد.

انویدیا در این رابطه عنوان داشته که:

“ما می توانیم اعلام کنیم که انویدیا شریک گرافیکی رسمی برای Vampire: Masquerade-Bloodlines 2 است، به این معنی که ما با Paradox همکاری خواهیم کرد تا اثرات مثبت رهگیری پرتو در زمان واقعی و تکنولوژی DLSS را افزایش دهد تا بهترین تجربه ممکن برای بازیکنان کامپیوتری را فراهم سازد.”

البته این بیانیه انویدیا مشخص نمی‌کند که آیا این تکنولوژی‌ها از روز اول عرضه بازی مذکور در دسترس خواهد بود یا اینکه طی یک به روز رسانی به بازی مذکور افزوده خواهد شد. اما ما می‌توانیم فرض کنیم که با توجه به اینکه در سال ۲۰۲۰ عرضه بازی یاد شده انجام خواهد پذیرفت، این قابلیت‌ها از روز اول در دسترس خواهند بود

پشتیبانی از ویژگی‌های RTX به کندی در حال افزایش است. هنوز بازی‌های بسیار دیگری وجود دارند که رهگیری پرتو و DLSS را پشتیبانی نمی‌کنند، اگرچه که انویدیا وعده داده تا سال ۲۰۲۰ گیم‌های بیشتری به تکنولوژی رهگیری پرتو و DLSS مجهز خواهند شد. همچنین قابلیت رهگیری پرتو به آرامی به سایر کارت‌های گرافیک انویدیا از طریق DXR افزوده خواهد شد.

علاوه بر ویژگی‌های RTX، شرکت Paradox در توییتر تایید کرد که Bloodlines 2 از mods پشتیبانی خواهد کرد. این یک خبر خوش برای گیمرها است، حتی اگر تعجب‌آور نباشد. مدهای مختلفی برای اولین بازی‌های bloodlines وجود دارند، از جمله پچ غیر رسمی که رفع بسیاری از اشکالات را بر عهده دارد.

با این حال هرچه که باشد و هر ویژگی که این بازی ارائه دهد تا سال ۲۰۲۰ نامعلوم باقی خواهد ماند، البته قرار است یک نسخه آزمایشی از این بازی منتشر شود و شاید برخی کاربران بتوانند با این بازی قبل از سال ۲۰۲۰ آشنا شوند.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

پنج × پنج =