بازی Days Gone دارنده بسته الحاقی پس از عرضه است

0

از زمان ظهور کنسول Play Station همواره عناوین مختلفی به صورت انحصاری برای این کنسول ساخته شده است. بسیاری از این عناوین توانستند موفق باشند و تعدادی هم نتوانستند نظر کاربران را جلب کنند.

Days Gone در سبک جهان‌باز و سوم شخص ساخته شده است که داستان این عنوان در شهری به نام پسفیک جریان خواهد داشت. Days Gone هم مانند بسیاری از عناوین دیگر روایتگر زندگی پساآخرالزمانی است که هدف کاربر در آن مبارزه با شخصیت‌هایی به نام فریکرها و یا سایر موجودات باقی مانده برای زندگی است.

عنوان Days Gone یکی از عناوین انحصاری کنسول PS4 است که قرار است به زودی عرضه شود. این عنوان که ساخته شده توسط استودیو Bend است، در نمایشگاه E3 2016 معرفی شد و پس از آن هنوز عرضه نشده است. این عنوان که تقریبا دو هفته دیگر برای کنسول PS4 عرضه خواهد شد پس از عرضه، دارای بسته الحاقی خواهد بود که این بسته گذشته‌ای از شخصیت‌های اصلی داستان را شامل می‌شود. دیوید لی، یکی از مدیران استودیو Bend، اعلام کرد که این عنوان پس از عرضه دارای بسته الحاقی خواهد بود، اما این شرکت نمی‌خواهد جزئیات این بسته را اعلام کند و ترجیح می‌دهد تا زمان اعلام عرضه این عنوان صبر کند.

لی، در صحبت با کانال GamerBraves در پاسخ به این سوال که آیا از زمان معرفی تا کنون، این عنوان تغییری کرده است یا خیر؛ اعلام کرد: جلوه‌های بصری بازی به ویژه رابط کاربری (UI) پیشرفت داشته‌اند و همچنین با بسته الحاقی که پس از عرضه بازی منتشر خواهد شد کاربر از گذشته شخصیت‌های اصلی با خبر می‌شود و انجام بازی برایش لذت بخش خواهد بود. وی در ادامه اعلام کرد شرکت سونی هزینه و زمان زیادی را صرف توسعه این عنوان کرده است. مراحل ساخت و آماده‌سازی عنوان Days Gone به پایان رسیده است و در تاریخ ۲۶ آوریل به صورت انحصاری برای کنسول PS4 عرضه خواهد شد.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

هشت − 4 =