بعد از جی ۲ کور و جی ۴ کور، گلکسی ای ۲ کور هم در راه است

0

آنگونه که به نظر می‌رسد سامسونگ به گوشی‌های مبتنی بر نسخه سبک اندروید یعنی اندروید گو بسیار علاقمند شده است، چراکه قرار است بعد از جی ۲ کور و جی ۴ کور، گوشی به نام گلکسی ای ۲ کور – Samsung Galaxy A2 Core نیز از سوی سامسونگ معرفی شود.

امروز یک تصویر از این موبایل منتشر شده اما هیچگونه مشخصاتی از این موبایل طی این عکس انتشار نیافته است.

همانند دیگر گوشی‌های مبتنی بر اندروید گو، این گوشی هم از یک طراحی قدیمی پیروی می‌کند که طی آن حاشیه‌های فراوان پیرامون نمایشگر و یک دوربین تک به همراه فلاش LED در پشت آن نمایان است. اما در پنل پشت جدا از دوربین، بلندگو دستگاه نیز قرار گرفته که نشان می‌دهد برای پخش موسیقی و یا غیره جهت شنیدن صدا باید گوشی را به سمت نمایشگر بر روی زمین بگذارید وگرنه یک صدای خفه را تحویل خواهید گرفت!

این تصویر همچنین نشان می‌دهد که گوشی از جک ۳٫۵ میلی متری هدفون صوتی بهره می‌برد که این جک در پایین گوشی و در کنار پورت شارژ دستگاه قابل رویت است. این موبایل در دو رنگ مشکی و آبی در دسترس خواهد بود.

گلکسی A2 کوردر ماه گذشته به عنوان سامسونگ SM-A260F در Geekbench رویت شد. لیست این بنچمارک نشان داد که که گوشی یاد شده ۱ گیگابایت حافظه رم دارد و توسط پردازنده اگزینوس ۷۸۷۰ طراحی شده است. متاسفانه، گوشی پلتفرم اندروید ۸٫۱ اوریو نسخه اندروید گو را اجرا می‌کرد و از اندروید ۹٫۰ پای نسخه اندروید گو بی بهره بود.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

شانزده − پانزده =