پیکسل ۴ گوگل؛ دارنده روزنه O نمایشگر مشابه گلکسی اس ۱۰ پلاس

0

زمان زیادی تا معرفی سری پیکسل ۴ گوگل مانده و به طور خاص ماه در مهر ماه سال ۱۳۹۸ باید منتظر سری پیکسل ۴ باشیم اما اختراعات و شایعات پیش از آنکه گوشی مورد نظر رونمایی شوند، در دسترس می‌باشند و ما را با آینده آنها آشنا می‌سازند.

پیکسل 4 گوگل؛ دارنده روزنه O نمایشگر مشابه گلکسی اس 10 پلاس

پیکسل ۴ در اختراعاتی که از آن دیده شده دارای نمای جلو مشابه آنچه ما در گلکسی اس ۱۰ پلاس دیده‌ایم، می‌باشد و بدین ترتیب در این موبایل خبری از ناچ یا واتردراپ نیست. روزنه O نمایشگر که سامسونگ آن را Infinity-O می‌نامد در پیکسل ۴ رویت می‌شود. همانند اس ۱۰ پلاس، گوشی پیکسل ۴ گوگل دارای روزنه بیضی شکل است که این روزنه، دو دوربین سلفی را هم در دل خود جای داده است. یک اختراع دیگر هم وجود دارد که پیکسل ۴ را با نمایشگر تمام صفحه بدون هرگونه شکاف و رونه نشان می‌دهد و احتمال دارد پیکسل ۴ این طراحی را هم مد نظر قرار دهد.

پیکسل 4 گوگل؛ دارنده روزنه O نمایشگر مشابه گلکسی اس 10 پلاس

پیکسل ۴ در پنل پشت خود همان طراحی همیشگی خود را دنبال می‌کند اما این بار برعکس پیکسل ۳ دارنده دوربین دوگانه می‌باشد. این مسئله نشان می‌دهد مسئله افزایش لنزهای دوربین که در بین تولیدکنندگان گوشی‌های هوشمند در حال اپیدمی شدن است، به گوگل هم رسیده است. امکان دارد ما در پیکسل ۴ دوربین سه‌گانه و یا حتی بیشتر را هم ببینیم. در هر صورت، پیکسل‌های گوگل از نظر دوربین بسیار قوی عمل می‌کنند و همیشه کیفیت فوق العاده دوربین‌های خود را به رخ رقبا کشیده‌اند. مقایسه‌ای که چند روز پیش درباره دوربین پیکسل ۳ با اس ۱۰ و آیفون ۱۰ اس انجام دادیم را ببینید و تا به قدرت دوربین‌های گوشی‌های پیکسل پی ببرید.

در پنل پشت پیکسل ۴ خبری از اسکنر اثر انگشت نیست و ما می‌توانیم حدس بزنیم حسگر اثر انگشت به زیر نمایشگر انتقال یافته است. البته می‌توانیم به یک کج سلیقگی از گوگل هم فکر کنیم و آن انتقال اثر انگشت به دکمه پاور گوشی است.

مسئله بعدی که وجود دارد، پیکسل ۴ با قابلیت ۵G است که اکنون توسط هواوی، شیائومی و سامسونگ در گوشی‌هایشان به کار گرفته شده است. البته هنوز عرضه گوشی ۵G مقدور نخواهد بود و این مسئله به چند ماه بعد موکول شده، چراکه اپراتورهای موبایلی هنوز کاملا آماده ارائه ارتباط ۵G نیستند اما مطمئنا تا زمان معرفی پیکسل ۴ این مسئله هم برطرف خواهد شد و تکنولوژی ۵G عرضه خواهد شد. بنابراین می‌توانیم منتظر عرضه یک پیکسل ۴ با تکنولوژی ارتباطی ۵G هم باشیم.

پیکسل ۴ گوگل؛ دارنده روزنه O نمایشگر مشابه گلکسی اس ۱۰ پلاس

پیکسل ۴ و پیکسل ۴ ایکس ال مطمئنا به پردازنده اسنپدراگون ۸۵۵ کوالکام مجهز خواهند بود. گوگل همانند اپل به ارائه رم با ظرفیت بالاتر هیچگونه اعتقادی ندارد و از این رو شاید این بار با یک ارتقا کوچک رم ۶ گیگابایتی را ارائه نماید. حافظه داخلی گوشی هم در همان ۶۴ و ۱۲۸ گیگابایتی موجود خواهد بود که کاملا نا امید کننده است، با توجه به اینکه رقیبی به اس سامسونگ حافظه ۱ ترابایتی را ارائه می‌کند.

در مورد قیمت پیکسل ۴ و پیکسل ۴ ایکس ال هم برچسب های قیمتی زیر مد نظر خواهد بود:

زمان رونماییزمان عرضه به بازارقیمت پیکسل ۴قیمت پیکسل ۴ ایکس ال
اوایل اکتبر سال ۲۰۱۹اواخر اکتبر یا اوایل نوامبر سال ۲۰۱۹۷۹۹ و ۸۵۰ دلار۸۹۹ و ۹۵۰ دلار
 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

19 + 7 =