شیائومی به دنبال تسخیر بازار گوشی‌های انعطاف پذیر؛ می فولد تنها ۹۹۹ دلار قیمت دارد

0

سامسونگ و هواوی در ماه گذشته گوشی‌های قابل انعطاف خود را معرفی کردند. هر دو آنها طراحی متفاوتی نسبت به یکدیگر دارند، اما آنها در یک چیز مشترک هستند؛ قیمت بالا. گلکسی فولد سامسونگ حدود ۱۹۸۰ دلار قیمت دارد در حالی که میت ایکس هواوی حدود ۲۶۰۰ دلار برای کاربران هزینه در پی خواهد داشت. اما باید به یک کمپانی مثل همیشه امیدوار باشیم؛ شیائومی، بله مثل همیشه قرار است یک گوشی رده بالا را با قیمت مناسب عرضه نماید. امروز عنوان شده که گوشی انعطاف پذیر شیائومی حدود ۹۹۹ دلار قیمت خواهد داشت که نصف قیمت گوشی انعطاف پذیر سامسونگ می‌باشد.

گوشی انعطاف پذیر شیائومی که می فولد – Mi Fold / می فلکس – Mi Flex نام خواهد داشت، گفته شده در هند برچسب قیمت حدود ۱۰۸۷ دلار را بر روی خود خواهد داشت و در سایر نقاط جهان همان ۹۹۹ دلار را از کاربر طلب می‌نماید. شیائومی قصد دارد این گوشی انعطاف پذیر خود را در سه ماهه دوم سال ۲۰۱۹ بین ماه‌های آوریل تا ژوئن روانه بازار فروش نماید. گوشی در ابتدا در چین عرضه خواهد شد و سپس به بازارهای جهانی راه خواهد یافت.

می فولد / می فلکس شیائومی به این دلیل نصف گلکسی فولد سامسونگ قیمت خواهد داشت، چون که از نمایشگرهای OLED ساخته‌شده توسط شرکت Visionox Technology طبق نیاز خود استفاده خواهد کرد. حالا باید صبر کرد و دید این پنل همانند پنل گلکسی فولد و میت ایکس خوب عمل خواهد کرد یا نه.

از مشخصات افشا شده این موبایل منعطف نیز باید به پردازنده پرقدرت اسنپدراگون ۸۵۵ کوالکام و ۱۰ گیگابایت رم اشاره داشت.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

هشت + 18 =