عرضه آیفون ۱۱ و آیفون ۱۱ پلاس با دوربین سه‌گانه پشت

0

دنیای گوشی‌های هوشمند جدا از فناوری ۵G و گوشی‌های انعطاف پذیر، بر یک مسئله دیگر هم فوکوس کرده و آن تعداد لنزهای دوربین در گوشی‌های هوشمند است. از دوربین سه‌گانه وچهارگانه که در محصولات سامسونگ یافت می‌شود تا دوربین ۵گانه و شایدم درست تر شش‌گانه که در نوکیا ۹ پیور ویو دیده شده است. یکی از کمپانی مطرح ساخت موبایل در دنیا اپل است که بنابر اطلاعات موجود قصد ندارد از این قافله عقب بماند.

عرضه آیفون 11 و آیفون 11 پلاس با دوربین سه‌گانه پشت

اپل همیشه سیاست‌های خاص خود را دنبال می‌کرد و از این رو همیشه تعداد بالایی آیفون به فروش می‌رساند اما چند وقتی است که دیگر خبری آن استقبال بی نظیر از محصولات اپل نیست و به همین خاطر این شرکت سعی کرده کمی خود را همرنگ دیگر کمپانی‌ها کند و پس بیراه نیست این شرکت هم دوربین سه‌گانه یا بیشتر را در آیفون‌های خود عرضه کند.

اپل رویداد ویژه‌ای را برای ۲۵ مارس در نظر گرفته که بعید به نظر می‌رسد اپل در این مراسم سخت افزار خاص و به صور خاص گوشی آیفونی را رونمایی نماید. به نظر می‌رسد دیگر خبری از آیفون اس ایی هم نیست که ما منتظر رونمایی این محصول باشیم پس باید بر روی همان مراسم شهریور ماه حساب کنیم که به احتمال فراوان امسال هم همانند سال ۲۰۱۸ سه آیفون را به خود خواهد دید.

امروز یک منبع تایید کرده که اپل دو آیفون از سه آیفونی که در سال ۲۰۱۹ معرفی می‌شوند را آیفون ۱۱ و آیفون ۱۱ پلاس می‌نامد و به دوربین سه‌گانه پشت تجهیز خواهد کرد و احتمالا نسخه ارزان‌تر که دنباله آیفون ایکس آر خواهد بود، دوربین دوگانه را ارائه خواهد نمود. البته این بار گوشی ارزان اپل پنل LCD نخواهد داشت و اپل هر سه آیفون را با پنل OLED ساخت سامسونگ و احتمالا ال جی روانه بازار فروش خواهد کرد.

عرضه آیفون 11 و آیفون 11 پلاس با دوربین سه‌گانه پشت

دوربین سه‌گانه پشت آیفون ۱۱ و آیفون ۱۱ پلاس توسط لنزهای ۱۴ مگاپیکسلی + ۱۰ مگاپیکسلی + یک سنسور سه بعدی TOF ساپورت خواهد شد؛ این سنسور شاید به حذف سیستم تشخیص چهره سه بعدی Face ID پنل جلو بینجامد و این مسئله سبب حذف شکاف بالای نمایشگر (ناچ) نیز گردد و اپل نمایشگر تمام صفحه بدون هرگونه شکاف را ارائه کند و یا اینکه به نسل جدید ناچ یعنی واتر دراپ یا روزنه O نمایشگر روی بیاورد.

در هر صورت، زمان زیادی به معرفی آیفون‌های ۲۰۱۹ اپل مانده و شاید به قول تیم کوک کاربران با چیزهای شگفت انگیزی روبرو شوند.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

2 × 3 =