قدرت نمایی پی ۳۰ پرو هواوی با کیرین ۹۸۰ در جیک بنچ

0

هواوی در ۲۶ مارس – ۶ فروردین در شهر پاریس از سری گوشی‌های پرچمدار پی ۳۰ رونمایی خواهد کرد که یکی از اعضای این سری، گوشی هوشمند پی ۳۰ پرو می‌باشد که امروز در بنچمارک جیک بنچ دیده شده است.

قدرت نمایی پی 30 پرو هواوی با کیرین 980 در جیک بنچ

لیست Geekbench نشان می‌دهد که تلفن پی ۳۰ پرو با شماره مدل VOG-L29 توسط چیپ ست ۷ نانومتری کیرین ۹۸۰ همراه با ۸ گیگابایت حافظه رم تحت آزمون قرار گرفته است و این سخت افزار بر پایه اندروید ۹٫۰ پای اجرا شده است.

نمراتی که این گوشی در جیک بنچ اخذ کرده مشابه نمراتی است که میت ۲۰ پرو در همین بنچمارک گرفته بود اما نمرات، کمی کمتر از نمرات مشابه گوشی‌های مجهز به پردازنده ۷ نانومتری اپل A12 Bionic و پردازنده ۸ نانومتری اگزینوس ۹۸۲۰ سامسونگ می‌باشد. البته نمرات اخذ شده هنوز هم در سطح بالایی قرار دارد. نمرات این گوشی بر این اساس است که نمره در آزمون تک هسته‌ای جیک بنچ نمره ۳۲۸۹ و نمره در آزمون چند هسته‌ای ۹۸۱۷ می‌باشد.

پی ۳۰ پرو در کنار پی ۳۰ و احتمالا پی ۳۰ لایت در پاریس ظاهر خواهد شد. پی ۳۰ پرو دارای دوربین سه‌گانه با زوم پریسکوپ ۵X است و از لنز دوربین اولترا واید نیز بهره می‌برد. در حالی که هواوی پی ۳۰ دارای ۶ گیگابایت رم یا ۸ گیگابایت رم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی است، پی ۳۰ پرو با ۸ گیگابایت رم در نسخه پایه عرضه خواهد شد و ۱۲۸ گیگابایت و ۲۵۶ گیگابایت فضای ذخیره سازی داخلی را نیز عرضه می‌کند.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

شش + 10 =