ساخت نسخه جدید بازی Syphon Filter امکان پذیر است

0

استودیو بند یکی از شرکت‌های آمریکایی سازنده بازی‌های ویدیویی است که کار خود را با عنوان Syphon Filter آغاز کرد و توانست به وسیله این بازی شهرت زیادی کسب کند.

استودیو بند که این روز‌ها در حال ساخت عنوانی جدید به نام Days Gone برای کنسول PS4 است را گیمر‌ها در گذشته‌ای نه چندان دور با عنوان Syphon Filter میشناختند. این عنوان بازی که اولین نسخه از آن در سال ۱۹۹۹ به طور انحصاری برای کنسول پلی استیشن ۱ منتشر شد توانست مخاطبان زیادی را به خود جذب کند، بنابراین استودیو بند نسخه‌های دیگری از این عنوان را منتشر کرد، اما نسخه‌های دیگر این عنوان هم به طور انحصاری برای پلی استیشن ۱ در دسترس بودند.

این عنوان که یک بازی اکشن و مخفی‌کاری به شمار می‌رود، آخرین نسخه از آن در سال ۲۰۰۷ عرضه شد و پس از آن کمپانی بند ساخت عنوان Syphon Filter را کنار گذاشت.

بسیاری بر این باورند که سری Syphon Filter هم مانند سایر عناوین انحصاری شرکت سونی کنار گذاشته و فراموش شده‌اند و شرکت سازنده این بازی‌ها هم قصد بازگشت به این عناوین را ندارند، اما خبر‌هایی مبنی بر ساخت مجدد این سری بازی به گوش می‌رسد.

جان گاروین، کارگردان عنوان در حال ساخت Days Gone، در مصاحبه‌ای با وب‌سایت EuroGamer اعلام کرد: هنوز این احتمال وجود دارد که استودیو بند به سری Syphon Filter مراجعه کند و نسخه جدید این سری را عرضه کند و از آنجایی که نویسنده و کارگردان سری Syphon Filter هم خودش بوده است امکان دارد دوباره شروع به داستان نویسی برای این بازی کند.

اما هنوز کاملا مشخص نیست که این سری ساخته خواهد شد یا نه، اما از سخنان نویسنده این سری میتوان به عرضه شدن این محصول امیدوار بود. همچنین عنوان Day Gone در تاریخ ۲۶ آوریل ۲۰۱۹ به صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن ۴ عرضه خواهد شد.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

4 × 2 =