ایسر مانیتور ۴۹ اینچی جدید خود را با نام عجیب EI491CR Pbmiiipx رونمایی کرد

0

ماینتور با اندازه بزرگ در بازار آنچنان یافت نمی‌شوند و محدود هستند ولی به نظر می‌رسد که کم کم شاهد افزایش این مانیتورها در بازار باشیم. در همین راستا ایسر امروز از یک مانیتور ۴۹ اینچی رونمایی کرده است.

ایسر مانیتور 49 اینچی جدید خود را با نام عجیب EI491CR Pbmiiipx رونمایی کرد

بر خلاف برخی از مانیتورهای دیگر ایسر و به ویژه سری Predator آن، جدیدترین نمایشگر ایسر، نامی عجیب و غریب بر خود دارد و به واقع نامش اینگونه EI491CR Pbmiiipx می‌باشد. به نظر می‌رسد مسئول نامگذاری این مانیتور دست خود را روی کیبرد نگه داشته و نامی عجیب خلق کرده است!

در هر صورت، مانیتور جدید ایسر، دارای پنل منحنی و با نرخ به روزرسانی تصاویر ۱۲۰ هرتزی و با اورکلاک ۱۴۴ هرتزی می‌باشد. رزولوشن این مانیتور ۱۰۸۰ در ۳۸۴۰ پیکسلی است. این رزولوشن همانند نسل اول CHG90 سامسونگ است. این اساسا معادل دو صفحه نمایش Full HD با رزولوشن ۱۰۸۰ پیکسلی است، در حالی که نسل دوم CRG9 سامسونگ مانند دو صفحه نمایش QHD با رزولوشن (۱۴۴۰در ۵۱۲۰ پیکسلی) می‌باشد.

ایسر مانیتور 49 اینچی جدید خود را با نام عجیب EI491CR Pbmiiipx رونمایی کرد

مانیتور ایسر دارای فناوری قدیمی FreeSync 2 شرکت AMD با روشنایی ۴۰۰ نیت می‌باشد. فناوری جدید شرکت AMD با عنوان FreeSync 2 HDR شناخته می‌شود. این مانیتور گواهی DisplayHDR 400 را اخذ نموده است.

از دیگر ویژگی‌های این مانیتور نیز می‌توان به نسبت کنتراست ۱ به ۳۰۰۰، دو بلندگو ۳ وات، پوشش ۹۰ درصدی از طیف رنگ DCI-P3، پورت HDMI، پورت DisplayPort و زمان پاسخ نمایشگر ۴ میلی ثانیه اشاره نمود.

ایسر مانیتور 49 اینچی جدید خود را با نام عجیب EI491CR Pbmiiipx رونمایی کرد

ایسر قیمت این مانیتور خود را حدود ۱۲۰۰ دلار (به طور دقیق ۱۱۹۹٫۹۹ دلار ) تعیین کرده است.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

دوازده + پانزده =