سری میت ۲۰ نقطه عطف فروش ۱۰ میلیون واحدی را رد کردند

0

یو چنگ دونگ (Yu Chengdong)، مدیر عامل شرکت هواوی (با نام مستعار ریچارد یو) در شبکه اجتماعی معروف چین یعنی ویبو اعلام کرده است که تلفن‌های سری میت ۲۰ این شرکت نقطه عطف فروش ۱۰ میلیون واحدی را رد کرده‌اند. از آنجا که فروش این گوشی‌ها در ابتدا در ماه نوامبر آغاز شده بود، این نقطه عطف در ۵ ماه به دست آمده است.

این مسئله برای سری پی ۲۰ نیز رخ داد و سری گوشی‌های پی ۲۰ نیز توانسته بودند در عرض ۵ ماه پیش از ۱۰ میلیون دستگاه به فروش برسند. این نقطه مقابل سری گوشی‌های میت ۱۰ قرار دارد که نقطه عطف فروش ۱۰ میلیون دستگاه را در عرض ۱۰ ماه رد کردند. صد البته سری میت ۹ توانسته بودند در عرض ۴ ماه به فروش ۵ میلیون واحدی برسند که حالا اینجا اختلاف آنها با دو نسل بعدشان مشخص می‌شود.

با این حال هواوی مشخص نمی‌کند که در این میزان فروش، سهم گوشی میت ۲۰ لایت را هم در نظر گرفته یا نه، چراکه این گوشی بسیار زودتر از دیگر گوشی‌های سری میت ۲۰ رونمایی و عرضه شده بود.

سری میت ۲۰ که شامل گوشی میت ۲۰ پرو می‌شود، در نمایشگاه موبایل بارسلون MWC 2019 نیز حضور داشت و لقب قهرمان آنجا را به خود اختصاص داد. همچنین میت ۲۰ پرو در جشنواره GLOMO به عنوان بهترین گوشی هوشمند سال انتخاب شد.

به هر حال، یو همچنین قول موفقیت بیشتری در سال ۲۰۱۹ را داده و انتظار دارد که “شادی حاصل از پیشرفت علمی و تکنولوژیکی” را به اشتراک بگذارد. این شرکت در حال حاضر از گوشی انعطاف پذیر میت ایکس که مجهز به فناوری ۵G نیز هست هم رونمایی به عمل آورده است. میت ایکس همچنین اولین گوشی قابل انعطاف این شرکت چینی است که جایزه Best New Connected Mobile Device GLOMO را به دست آورده است.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

یک + شانزده =