نمره استثنایی ۴۳۰ هزار بلک شارک ۲ شیائومی در آزمون مجدد بنچمارک آنتوتو

0

چند روز پیش گوشی گیمینگ بلک شارک ۲ شیائومی در بنچمارک آنتوتو رویت شد و ما توانستیم از برخی مشخصات کلیدی این موبایل آگاهی یابیم اما یک نکته در این بنچمارک کمی عجیب به نظر می‌رسید و آن نمره اخذ شده توسط یک گوشی گیمینگ مجهز به اسنپدراگون ۸۵۵ بود که به واقع نمره ۳۵۹۹۷۳ بر روی لیست آنتوتو درج شده بود. این نمره کمتر از هر گوشی مجهز به پردازنده اسنپدراگون ۸۵۵ بود اما امروز این گوشی مجددا در این بنچمارک رویت شده که این بار نمره استثنایی را کسبب کرده است که این بار هم عجیب است، چراکه این نمره بالاتر از هر نمره‌ای است که یک گوشی با اسنپدراگون ۸۵۵ در این بنچمارک اخذ کرده است!

نمره استثنایی 430 هزار بلک شارک 2 شیائومی در آزمون مجدد بنچمارک آنتوتو

این گوشی که با عنوان “Skywalker در این بنچمارک تحت آزمون قرار گرفته، توانسته نمره کلی ۴۳۰۸۸۲ را بدست آورد که اختلاف فاحشی با نمره اخذ شده در آزمون اول که نمره ۳۵۹۹۷۳ بود را نشان می‌دهد.

در هر صورت، نمرات در هر بخش هم بدین صورت است که سی.پی.یو نمره ۱۲۸۵۹۷ را بدست آورده، نمره گرافیک ۱۵۷۰۹۴ است، نمره بدست آمده برای بخش عملکرد گوشی در دنیای واقعی (UX) نمره ۱۳۰۸۳۷ می‌باشد و در نهایت نمره حافظه ۱۴۳۵۴ است.

بلک شارک ۲ شیائومی با مشخصاتی همچون پردازنده اسنپدراگون ۸۵۵، تراشه گرافیکی آدرنو ۶۴۰، نمایشگر با رزولوشن۱۰۸۰ در ۲۳۴۰ پیکسلی با واتر دراپ و نسبت تصویر ۹ به ۱۹٫۵، رم ۸ و ۱۲ گیگابایتی، حافظه داخلی ۱۲۸ و ۲۵۶ گیگابایتی و اندروید ۹٫۰ پای عرضه خواهد شد. گوشی تکنولوژی خنک کننده مایع به نام Liquid Cool 3.0 را ارائه خواهد کرد و از لوازم جانبی ویژه بازی نیز پشتیبانی خواهد نمود.

 بر اساس تیزر رسمی شیائومی، موبایل گیمینگ بلک شارک ۲ در تاریخ ۱۸ مارس – ۲۷ اسفند ماه رسما رونمایی خواهد شد.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

هفت − پنج =