۶ فروردین منتظر هواوی واچ جی تی اکتیو و الگانت باشید

0

مطابق گزارش جدیدی که از سوی وبسایت WinFuture منتشر شده، هواوی به زودی دو ساعت هوشمند تحت برند هواوی واچ جی تی – Huawei Watch GT و به همراه سری گوشی‌های پرچمدار پی ۳۰ در پاریس معرفی و سپس روانه بازار خواهد کرد. نخستین ساعت هواوی واچ جی تی به همراه گوشی هوشمند میت ۲۰ پرو و با سیستم عامل اختصاصی خود یعنی Light OS معرفی شده بود.

بر اساس این گزارش، دو ساعت هوشمند جدید هواوی با عناوین هواوی واچ جی تی اکتیو – Huawei Watch GT Active و هواوی واچ جی تی الگانت – Huawei Watch GT Elegant رونمایی خواهند شد. تصویری هم که در عکس خبر می‌بینید مربوط به ساعت الگانت است که در دو رنگ نارنجی و سبز تیره به نمایش در آمده است.

بدنه ساعتی که در تصویر قابل مشاهده است نسبت به گذشته کمی تفاوت کرده است. اولین چیزی که ممکن است به آن توجه داشته باشید سبک دکمه‌های فیزیکی است و دومین هم مربوط به رنگ بدنه ساعت است که به خاکستری و خاکستری تیره می‌زند. تمام تغییرات تنها به این دو مورد خلاصه می‌شود و باید بگوییم که نسبت به نسل قبلی ساعت هواوی، تغییر زیادی محسوب نمی‌شود.

بنابر همین گزارش، ساعت‌های جدید هواوی با نمایشگر ۱٫۳۹ اینچی از نوع OLED همراه خواهند شد و ساعت واچ جی تی اکتیو در رنگ‌های مشکی و سفید در دسترس قرار خواهد گرفت.

در حالی که هواوی واچ جی تی در مدل اسپرت با قیمت ۱۹۹ یورو عرضه می‌شود و در نسخه کلاسیک قیمت آن به ۲۲۹ یورو افزایش پیدا می‌کند، نسخه اکتیو ممکن است ۲۴۹ یورو قیمت داشته باشد و در حالی که نسخه الگانت می‌تواند ۲۲۹ یورو هزینه برای کاربر در پی داشته باشد.

ما وقتی به قیمت‌ها نگاه می‌کنیم به این نکته می‌رسیم که هواوی چرا باید به ساعت‌های جدیدی نیاز داشته باشد تا آنها را معرفی کند. همین ساعت‌های موجود نیاز کاربران را برطرف می‌کنند، با توجه به این نکته ساعت‌های جدید چیز خاصی برای عرضه نخواهند داشت.

در هر صورت تا ۲۶ مارس – ۶ فروردین ماه که مراسم ویژه رونمایی محصولات جدید هواوی در شهر پاریس برگزار می‌گردد، صبر می‌کنیم تا ببینیم هواوی در نهایت چه تصمیمی خواهد گرفت.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

20 − 12 =