۲۷ اسفند ماه؛ موعد رونمایی شیائومی از گوشی گیمینگ بلک شارک ۲

0

اگر به خاطر داشته باشید، روز پنجشنبه اسمارتفون گیمینگ بلک شارک ۲ شیائومی در بنچمارک جیک بنچ نمایان شده بود و ما توانستیم به برخی مشخصات این موبایل دسترسی پیدا کنیم. دو روز پیش ما نمی‌دانستیم که این موبایل در چه تاریخی رونمایی خواهد شد، امروز اما بر اساس تیزری رسمی که شیائومی منتشر کرده مشخص شد که این موبایل گیمینگ در تاریخ ۱۸ مارس – ۲۷ اسفند ماه رسما رونمایی خواهد شد.

27 اسفند ماه؛ موعد رونمایی شیائومی از گوشی گیمینگ بلک شارک 2

جدا از این تیزر، بلک شارک ۲ در بنچمارک مشهور آنتوتو نیز نمایان شده و توانسته نمره ۳۵۹۹۷۳ را اخذ نماید که کمتر از نمره ۳۷۱۸۴۹ گوشی جدید می ۹ در همین بنچمارک است. آنتوتو هم می‌گوید که این موبایل پردازنده پر قدرت و جدید اسنپدراگون ۸۵۵ را ارائه خواهد کرد و در کنار خود ۸ گیگابایت رم و ۱۲۸ گیگابایت فضای ذخیره سازی داخلی را نیز خواهد داشت، اما شایعات اشاره می‌کنند که نسخه ۱۲ گیگابایت رم با ۲۵۶ گیگابایت حافظه داخلی نیز برای این گوشی وجود خواهد داشت. صد البته که این گوشی در جیک بنچ هم با ۱۲ گیگابایت رم دیده شده بود.

27 اسفند ماه؛ موعد رونمایی شیائومی از گوشی گیمینگ بلک شارک 2

در هر صورت، رزولوشن نمایشگر ۱۰۸۰ در ۲۳۴۰ پیکسلی است که این رزولوشن بیانگر آن است که این موبایل داری شکاف کوچک بالای نمایشگر (واتر دراپ) است. این بنچمارک هم تایید می‌کند که این دیوایس هوشمند پلتفرم اندروید ۹٫۰ پای را اجرا می‌کند.

گفتنی است که چند روز پیش مدیر عامل شیائومی تایید کرد که بلک شارک ۲ به همراه تکنولوژی خنک کننده مایع به نام Liquid Cool 3.0 عرضه خواهد شد.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

18 − پنج =