بلک شارک ۲ با ۱۲ گیگ رم و اسنپدراگون ۸۵۵ در جیک بنچ

0

شیائومی به زودی سومین نسخه از گوشی‌های گیمنگ خود را بعد از بلک شارک و بلک شارک هلو با عنوان بلک شارک ۲ عرضه خواهد کرد که تفاوت عمده آن با گوشی‌های پیشین در پردازنده آنها خلاصه می‌شود، جایی که بلک شارک و بلک شارک هلو از چیپ‌ست اسنپدراگون ۸۴۵ بهره می‌برند اما بلک شارک ۲ قرار است پردازنده پر قدرت و جدید اسنپدراگون ۸۵۵ را ارائه کند. امروز گوشی بلک شارک ۲ با همین پردازنده در آزمون جیک بنچ ظاهر شده است. گوشی در کنار این پردازنده ۱۲ گیگابایت رم دارد که قدرت خوبی را برای اجرای هر بازی سنگین به این دستگاه تزریق می‌کند.

بلک شارک 2 با 12 گیگ رم و اسنپدراگون 855 در جیک بنچ

بلک شارک ۲ با نام “blackshark AAA” در جیک بنچ دیده شده و این گوشی پلتفرم اندروید ۹٫۰ پای را اجرا می‌کند. این موبایل در آزمون تک هسته‌ای نمره ۳۵۱۶ و در آزمون چند هسته‌ای نمره ۱۱۴۱۳ را کسب نموده که بیشتر از نمرات ۳۴۹۴ در آزمون تک هسته‌ای و ۱۱۱۴۹ در آزمون چند هسته‌ای، اما با ۸ گیگابایت رم و همین پردازنده است که این گوشی در جیک بنچ اخذ کرده بود. این مسئله نشان می‌دهد نقش ظرفیت رم در نتایج جیک بنچ پر رنگ است.

ما چیز خاص دیگری از این گوشی گیمینگ نمی‌دانیم اما چند روز پیش شیائومی تایید کرد که بلک شارک ۲ به همراه تکنولوژی خنک کننده مایع به نام Liquid Cool 3.0 عرضه خواهد شد.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

14 − هشت =