سن دیسک و میکرون نخستین کارت حافظه جانبی ۱ ترابایتی از نوع microSD را معرفی کردند

0

دیگر زمانی است که کاربران می‌توانند اندازه لپ تاپ‌ها فضای ذخیره سازی درون گوشی‌های خود داشته باشند. چند روز پیش بود که سامسونگ گوشی‌های سری گلکسی اس ۱۰ را با ۱ ترابایت حافظه داخلی و قابلیت ارتقا ۵۱۲ گیگابایتی ارائه داد که سر جمع ۱٫۵ ترابایت را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. امروز اما دو شرکت میکرون (Micron) و سن دیسک (SanDisk) از کارت حافظه جانبی ۱ ترابایتی از نوع microSD پرده برداری کرده‌اند که می‌توان حافظه داخلی گوشی‌های هوشمند را بسیار افزایش داد.

میکرون و سن دیسک، کارت حافظه جانبی ۱ ترابایتی از نوع microSD خود را در نمایشگاه موبایل بارسلون MWC 2019 معرفی نموده اند و سن دیسک عنوان داشته این کارت حافظه جانبی به زودی روانه بازارهای فروش خواهد شد.

کارت حافظه جانبی سن دیسک، سرعت خواندن ۱۶۰ مگابایت بر ثانیه را ارائه می‌کند، در حالی که کارت حافظه جانبی میکرون سرعت خواندن ۱۰۰ مگابایت بر ثانیه را عرضه می‌دارد که اختلاف فاحشی محسوب می‌شود. اما سرعت نوشتن برتری برای میکرون است اما بسیار اندک. به نحوی که کارت حافظه جانبی سن دیسک سرعت نوشتن ۹۰ مگابایت بر ثانیه را ارائه می‌نماید اما میکرون سرعت نوشتن ۹۵ مگابایت بر ثانیه را عرضه می‌نماید.

کارت حافظه جانبی ۱ ترابایتی سن دیسک با قیمت ۴۴۹ دلار و از ماه اوریل میلادی در دسترس خواهد بود اما میکرون در سه ماه دوم سال ۲۰۱۹ کارت حافظه جانبی ۱ ترابایتی خود را عرضه می‌کند و همان هنگام نیز قیمت آن را اعلام می‌نماید.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

5 + نوزده =