پی ۳۰ پرو هواوی دارای یک نسخه ۵G است، اما فقط در اروپا به فروش می‌رسد

0

اخیرا گزارش شد که هوواوی لهستان یک بیانیه رسمی صادر کرده است که در ماه مارس یک کنفرانس ویژه در پاریس برگزار خواهد کرد و گوشی‌های هوشمند پرچمدار پی ۳۰ و پی ۳۰ پرو را معرفی خواهد کرد. در حالی که ما فکر کرده‌ایم که همه چیز راجع پی ۳۰ پرو را می‌دانیم، امروز گزارش دیگری در شبکه اجتماعی معروف چین یعنی Weibo منتشر شده که نشان می‌دهد ما هنوز برخی از مسائل مربوط به پی ۳۰ پرو هواوی را نمی‌دانیم.

براساس گزارش ویبو، پی ۳۰ پرو هواوی دارای یک نسخه ۵G است. به احتمال فراوان نسخه ۵G پی ۳۰ پرو قیمت گزافی را بر خود خواهد داشت و عنوان شده در ابتدا تنها در اروپا در دسترس خواهد بود.

در حال حاضر، بسیاری از تولید کنندگان موبایل وجود دارند که به وضوح اعلام کرده‌اند که گوشی‌های ۵G را در سال ۲۰۱۹ عرضه خواهند کرد. قبلا، شیائومی نسخه ۵G گوشی می میکس ۳ را نشان داده و کمپانی‌های ویوو، اوپو و زد تی ای هم گوشی‌های ۵G خود را به نمایش گذاشته‌اند. سامسونگ هم قصد دارد در اول اسفند ماه از گوشی ۵G که بخشی از سری گلکسی اس ۱۰ خواهد بود، پرده برداری نماید. احتمال می‌رود که پی ۳۰ پرو به چیپ مودم ۵G هواوی Barong 5000 که به تازگی رونمایی شده، مجهز گردد.

براساس شایعات قبلی، عنوان شده که هر دو گوشی دارای یک نمایشگر تمام صفحه با شکاف کوچک بالای نمایشگر (واتر دراپ) خواهند بود که در نوع ماژول دوربین و اندازه نمایشگر تفاوت عمده آنها آشکار خواهد شد. پی ۳۰ دارای یک نمایشگر ۶٫۱ اینچی از نوع OLED است که اندازه کلی آن تفاوت چندانی با پی ۲۰ نخواهد داشت و جک ۳٫۵ ملی متری هدفون نیز در آن حذف نخواهد گشت. اما پی ۳۰ پرو دارای نمایشگر ۶٫۵ اینچی از نوع OLED می‌باشد که اندازه کلی آن به میت ۲۰ پرو نزدیک است. پی ۳۰ دارای فناوری شارژ سریع ۲۲٫۵ واتی است، در حالی که پی ۳۰ پرو به فناوری شارژ سریع ۴۰ وات مجهز خواهد گشت. شباهت قطعی هر دو گوشی نیز به کیرین ۹۸۰ معطوف خواهد بود، جایی که هر دو دستگاه به این پردازنده پرچمدار هواوی تجهیز خواهند گشت.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

5 × 4 =