فروش ۲۳ میلیون نسخه‌ای بازی Red Dead Redemption 2 در سطح جهانی

0

بازی Red Dead Redemption 2 یکی از موفق‌ترین محصولات شرکت راک استار است. طبق گزارشی که چند روز پیش از گروه NPD منتشر شد، عنوان Red Dead Redemption 2 پرفروش‌ترین بازی سال ۲۰۱۸ اعلام شده و فروش این عنوان از ۱۷ میلیون نسخه گذشته است. راک استار یک عنوان بی‌نظیر در دستان خود دارد که رقبایش را برای مدت زیادی از آن دور می‌کند.

امروز مشخص شد که موقعیت کنونی عنوان Red dead redemption 2 در کدام سطح است. طبق گزارش Take-Two از این عنوان بیش از ۲۳ میلیون نسخه به خرده فروشان، فروخته شده است. این بدان معنی است که پس از گزارش پیشین Take-Two در ماه نوامبر، این بازی تا پایان سال ۲۰۱۸، ۶ میلیون نسخه دیگر فروخته است. برای یک بازی که هنوز از حضورش در بازار ۶ ماه هم نمی‌گذرد، رسیدن به فروش ۲۳ میلیونی بی‌سابقه است.

تولیدکنندگان این عنوان جذاب در تلاشند تا به موفقیت عنوان GTA V دست پیدا کنند. این عنوان توانسته است به تازگی فروش خود را به ۱۰۰ میلیون برساند. البته پیش‌بینی نمی‌شود که عنوان Red dead redemption 2 بتواند گوی رقابت را از GTA V بقاپد. اما ممکن است فروش این عنوان همچنان مانند شش ماه اول قوی بماند و نسخه‌های بیشتری نسبت به پیش بینی ما بفروشد. در ضمن ممکن است تولیدکنندگان این عنوان نسخه PC آن را هم روانه بازار کنند که مطمئنا سود زیادی برای آن‌ها خواهد داشت.

درآمد خالص این عنوان در سه ماهه اول سال، ۱.۲۴۹ میلیارد دلار بود. در نتیجه این عملکرد در سه ماهه سوم، Take-Two نیز پیش‌بینی‌های مالی سال خود را افزایش داد.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

18 − پانزده =