رزیدنت اویل ۲ ریمیک در هفته اول فروش ۳ میلیون نسخه فروخت

0

نسخه جدید بازی رزیدنت اویل ۲ – Resident Evil 2 که با عنوان رزیدنت اویل ۲ ریمیک – Resident Evil 2 Remake شناخته می‌شود، به تازگی برای کامپیوترهای شخصی، ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ عرضه شده است. شرکت ژاپنی کپکام (Capcom) که توسعه دهنده این بازی محسوب می‌شود، اعلام کرده که این بازی در هفته اول عرضه موفق به ثبت رکورد فروش ۳ میلیون نسخه در سراسر جهان شده است.

کپکام همچنین اعلام کرد که سری بازی رزیدنت اویل که از سال ۱۹۹۶ پا به عرصه گذاشت، موفق به فروش ۸۸ میلیون نسخه شده است. این کمپانی بازی رزیدنت اویل ۷ را هم روانه بازار فروش کرده بود که این بازی توانسته حدود ۶ میلیون نسخه به فروش برسد.

این جای تعجب نیست که سری بازی‌های رزیدنت اویل بهترین بازی ساخت کپکام با بیشترین تعداد فروش در سراسر نقاط جهان است.

برای مقایسه، نسخه اصلی رزیدنت اویل ۲ که در سال ۱۹۹۸ عرضه شده بود، توانست به فروش کلی ۴٫۹۶ میلیون نسخه از آن سال تاکنون برسد. البته این میزان فروش برای نسخه ریمیک (۳ میلیون در هفته اول) جای شگفتی نداشت، چراکه هنگامی که کپکام دمو این بازی را عرضه کرد، حدود ۴٫۷ میلیون دانلود برای این بازی به ثبت رسید.

بخوانید؛

 

کپکام معتقد است که بازسازی Resident Evil 2 همچنان به فروش خوب خود ادامه خواهد داد. شرکت اظهار داشت که اعتقاد دارد که نسخه ریمیک رزیدنت اویل ۲ می‌تواند “فروش خوب طولانی مدت” که رزیدنت اویل ۷ به ثبت رساند را به ثبت برساند.

بررسی که بر روی بازی رزیدنت اویل ۲ ریمیک انجام شده، نشان می‌دهد که “تجربه‌ای وحشتناک مانند هیچ تجربه‌ای دیگر” برای کاربران این بازی در راه خواهد بود.

رزیدنت اویل ۲ ریمیک تنها بازسازی از نسخه اصلی نیست که فوق العاده خوب درآمده و به یک ستاره بدل شده اما می‌توان گفت که یک بازی وحشت‌انگیز و دلهره آور قوی است که یکی از بهترین بازی‌های این سبک را به ارمغان می‌آورد. اما مهم‌تر از همه، این بازی تا انتهای خود ترس از زنده ماندن را به کاربر القا می‌کند و تنها به موسیقی دلهره آور بسنده نمی‌کند و این مسئله تا پایان داستان بازی نیز ادامه دارد.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

سه × 4 =