جی اسکیل از کیت رم ۶۴ گیگابایتی با سرعت ۴۲۶۶ مگاهرتزی پرده برداشت

0

جی اسکیل – G.Skill همچنان به تقویت زرادخانه محصولات حافظه خود ادامه می‌دهد و امروز هم از یک کیت رم پر سرعت ۶۴ گیگابایتی که شامل ۸ ماژول رم ۸ گیگابایتی می‌شود، رونمایی کرده و سبد محصولات خود را پر و پیمان‌تر از گذشته نموده است. کیت‌های حافظه رمی که امروز معرفی شده‌اند، در سری کیت‌های رم Trident Z RGB و Trident Z Royal قرار می گیرند.

دو کیت رم Trident Z RGB و Trident Z Royal DDR4-4266 64GB شرکت جی اسکیل با تراشه‌های با کیفیت B-die سامسونگ ساخته شده‌اند. این دو کیت رم، سرعت فوق العاده ۴۲۶۶ مگاهرتزی را ارائه می‌کنند و همانطوری که در جلوی نام آنها درج شده از نوع DDR4 می‌باشند. این کیت‌های رم ویژه مادربردهای مبتنی بر اینتل ساخته شده‌اند و به طور خاص برای مادربردهایی که چیپ X299 اینتل را دارند، مناسب می‌باشند.

کیت‌های رم ۶۴ گیگابایتی جی اسکیل در تایمینگ CL18-22-22-42 فعالیت می‌کنند و اگرچه ولتاژ کاری آنها اعلام نشده اما از طریق برگه‌ای که جزئیات عملکرد آنها را به نمایش می‌کشد، می‌توان فهیمد که در ولتاژ حداکثر ۱٫۴ ولت کار می‌کنند. این کیت رم با پردازنده Core i9-9820X اینتل و مادربرد ASUS PRIME X299-DELUXE II تحت آزمایش قرار گرفته و صحت عملکردی آن تایید شده است.

این دو کیت رم که با گارانتی مادام العمر در دسترس خواهند بود، از ماه مارس روانه بازارهای فروش خواهند شد، اگرچه که قیمت آنها در این زمان اعلام نشده و اعلام قیمت به همان زمان عرضه به بازار موکول شده است.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

چهارده + هشت =