نسخه اصلی بازی Survival Game شیائومی منتشر شد + دانلود

0

اگر به خاطر داشته باشید، چندی پیش از بازی جدید به سبک بتل رویال که ساخت کمپانی تولید کننده گوشی چینی یعنی شیائومی است، صحبت کردیم. این گیم که “بازی بقا – Survival Game” نام دارد یک بازی چند نفره است که به وضوح از عنوان‌های به نام این حوزه یعنی پابجی (PUBG) و فورتنایت (Fortnite) الهام گرفته شده است، با این حال، شیائومی ادعا می‌کند که اینگونه نیست و این بازی جدید، منحصر به فرد می‌باشد.

بازی جدید Survival Game تنها توسط شیائومی توسعه داده می‌شود و اساسا بر اساس مقیاس بزرگ عکاسی از یک فیلم علمی‌تخیلی است. بازیکنان Fortnite یا PUBG پیش از این مفهوم بتل رویال را می‌دانند، با این حال برای پیروزی، فرد اساسا باید بکشد یا اینکه تنها زنده بماند.

ویژگی‌های دیگر در بازی بقا شامل سفینه فضایی است که بازیکنان در آن با استفاده از چتر نجات می‌توانند در محل مورد نظر فرود بیایند. علاوه بر آن، وسایل نقلیه برای کمک به آنها در حرکت به مناطق مختلف نقشه و جمع آوری منابع ذخیره شده در مکان‌های مختلف وجود دارد. بازیکنان می‌توانند با استفاده از چیپ‌های بازی، شخصیت‌های خود را بسازند. جدا از این، محیط اطراف شبیه به PUBG است، اگرچه که شیائومی آن را رد می‌کند و متمایز از بازی پابجی می‌داند.

در مورد گرافیک این بازی هم باید بگوییم که آنچنان که از تصاویر بر می‌آید، گرافیک بازی در سطح متوسط قرار دارد، اگرچه که شیائومی به این نکته اشاره می‌کند که این بازی برای ارایه بهترین کیفیت بهینه شده‌است، اما بیشتر کاربران تحت‌ تاثیر آن قرار نمی‌گیرند.

نسخه بتا این بازی قبلا برای کاربران گوشی‌های شیائومی در دسترس قرار گرفت اما اکنون نسخه اصلی این بازی در فروشگاه می اپ شیائومی برای کاربران گوشی‌های این شرکت در دسترس است. برای دانلود این بازی برای گوشی‌های غیز از شیائومی نیز می‌توانید اینجا کلیک نمایید.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

یک × 4 =