رونمایی از نوکیا ۹ پیور ویو ممکن است بازهم به تعویق بیفتد

0

نوکیا ۹ پیور ویو برای اولین بار در پاییز سال گذشته قرار بود معرفی شود اما مراسم رونمایی به خاطر مسائل و مشکلات مربوط به دوربین ۵گانه این دستگاه تا ماه فوریه ۲۰۱۹ به تعویق افتاد. کمی بعد از آن، گزارش‌ها حاکی از آن بودند که این پرده‌برداری به دلیل واکنش مشتریان به ماه ژانویه ۲۰۱۹ موکول شده است. اکنون به نظر می‌رسد که نوکیا ۹ پیور ویو قصد ندارد رنگ رونمایی را به خود ببینید و بازهم قرار است پرده برداری از آن به عقب بیفتد.

فقط چند لحظه پس از آنکه یوهو سارویکاس (Juho Sarvikas)، مدیر ارشد محصولات اچ ام دی، در مورد نمایشگاه موبایل بارسلون MWC 2019 در پست توئیتری خود صحبت کرد، یک منبع این پیام را با اظهار نظری از خود منتشر ساخت و عنوان داشت که این شرکت یکبار دیگر برای به تاخیر انداختن نوکیا ۹ پیور ویو تلاش می‌کند و احتمالا گوشی پرچمدار این شرکت در ماه فوریه و در نمایشگاه موبایل بارسلون رونمایی خواهد شد.

چند ساعت پس از آن، یک منبع جداگانه گزارش بیشتری را در مورد این وضعیت ارائه کرد. به طور کلی، آن‌ها نسبت به تاخیر بسیار شکاک بودند، اما آن را انکار نکردند. در عوض، ادعا شده بود که اگر دعوت نامه‌های مربوط به رویداد اصلی ماه ژانویه نوکیا تا روز چهارشنبه ۱۶ ژانویه منتشر نشود، مطمئنا مراسمی در اواخر ماه ژانویه در کار نخواهد بود و معرفی نوکیا ۹ پیور ویو با تاخیری دوباره به ماه فوریه و یا شاید می (بهمن و اسفند) موکول شود.

با این حال، هنوز چیزی مشخص نیست و موارد بالا تنها برداشت‌های شخصی از سخنان مسئولان HMD است و این بار مسئولان این شرکت به وضوح از تاخیر صحبتی به میان نیاورده‌اند. با این حال اگر فکر کنیم که HMD از معرفی گوشی خود در ماه ژانویه پشیمان گشته و قصد دارد نمایشگاه موبایل بارسلون را برای رونمایی از پرچمدار خود برگزیند باید خود را آماده رقابت با گوشی‌هایی نظیر اکسپریا ایکس زد ۴ سونی و ال جی کیو ۸ کند که با اسنپدراگون ۸۵۵ در MWC 2019 حاضر خواهند شد این در حالی است که به احتمال فراوان نوکیا ۹ پیور ویوو با اسنپدراگون ۸۴۵ در این نمایشگاه حضور خواهد یافت و بنابراین رقابت برای آن کمی دشوار خواهد شد، حتی اگر دوربین ۵گانه پشت این گوشی که نقطه قوّتش است، به کمکش بیاید.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

9 + پانزده =