سری گلکسی اس ۱۰ به تراشه‌ رم جدید LPDDR5 مجهز خواهند شد

0

سامسونگ در تابستان سال ۲۰۱۸ اولین تراشه‌های حافظه LPDDR5 را برای گوشی های هوشمند نسل بعدی عرضه کرد و در حال حاضر ما می‌توانیم حدس بزنیم که این نسل جدید حافظه به احتمال فراوان در سری گوشی‌های پرچمدار گلکسی اس ۱۰ به کار گرفته خواهد شد.

یک پست توئیتری امروز در این رابطه منتشر شده که نشان می‌دهد حدس ما بی مورد نبوده و قرار است سری گلکسی اس ۱۰ به تراشه‌های حافظه رم LPDDR5 مجهز شوند. اعتقاد بر این است که آنها حداقل ۳۰ درصد قدرت بیشتری نسبت به تراشه های LPDDR4X خواهند داشت و تا ۱٫۵ برابر سرعت انتقال داده‌های بیشتری را ارائه خواهند کرد و به طور خاص در محدوده سرعتی ۶۴۰۰ مگابیت بر ثانیه فعالیت خواهند داشت.

سامسونگ معتقد است که این سرعت انتقال داده برای کارهای مبتنی بر هوش مصنوعی و همچنین گوشی‌های مبتنی بر شبکه ۵G مناسب هستند که این حرف بدان معنا می‌تواند باشد که نسخه ۵G گلکسی اس ۱۰ مطمئنا به تراشه حافظه رم پر سرعت LPDDR5 مجهز خواهد بود. اما ما مطمئن هستیم که سامسونگ سه نسخه دیگر سری گلکسی اس ۱۰ را نیز به نسل جدید حافظه‌های رم پر سرعت یاد شده مجهز خواهد کرد.

به هر حال، ما هر روز در حال شنیدن اطلاعات جدید از سری گلکسی اس ۱۰ سامسونگ هستیم و بعد از آنکه دیروز از ظرفیت باتری و گزینه‌های رنگی این سری آگاهی یافتیم، امروز از نوع حافظه رم آن نیز اطلاعات کسب کردیم.

با این حال تا روز اول اسفند ماه که موعد رونمایی رسمی سامسونگ از سری اس ۱۰ است، هیچ خبری نمی‌تواند به صورت تایید شده باشد.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

نوزده − 14 =