وان پلاس ۷ در یک تصویر در کنار وان پلاس ۶ تی رویت شد

0

انتظار می‌رود تا کمپانی وان پلاس از اسمارتفون پرچمدار وان پلاس ۷ تا ماه می / ژوئن پرده برداری نماید و سپس راهی بازارهای فروش کند. امروز ما می‌توانیم به لطف تصویری که در توئیتر از این گوشی در کنار وان پلاس ۶ تی منتشر شده، نخستین نگاهمان را به این موبایل داشته باشیم.

این یک تصویر واقعی و زنده از وان پلاس ۷ است که متاسفانه تنها نیمه‌ی بالای پنل جلو را به نمایش می‌کشد اما همین تصویر کوتاه هم به ما می‌گوید که در وان پلاس ۷ خبری از ناچ، واتر دراپ و حتی روزنه O نمایشگر نیست و یک نمایشگر تمام صفحه به معنای واقعی در این گوشی رویت خواهد شد. البته ما نمی‌دانیم که وان پلاس دوربین سلفی، بلندگو و دیگر سنسورها که معمولا در بالای گوشی و در حاشیه بالا و یا شکاف‌های نمایشگر جای می‌گیرند را به کجا منتقل خواهد کرد اما می‌توانیم به قابلیت کشویی و پاپ آپ بیاندیشیم.

همانطور که می‌بینید به علت تمام صفحه‌تر بودن و نداشتن هر گونه شکاف نمایشگر، مطمئنا ما با درصد بالا نسبت نمایشگر به بدنه مواجه خواهیم بود و شاید بتوانیم به رقم‌های ۹۵ درصد و بیشتر فکر کنیم.

امروز برای نخستین بار ما با طراحی وان پلاس ۷ کمی آشنا شدیم و مطمئنا طی روزهای آینده بیشتر این گوشی را زیارت خواهیم کرد و بیشتر از آن خواهیم شنید.

گفته شده که وان پلاس ۷ با پردازنده اسنپدراگون ۸۵۵ کوالکام همراه خواهد شد و شاید قابلیت ۵G را نیز ارائه دهد. البته وان پلاس صد درصد یک گوشی ۵G در سال ۲۰۱۹ معرفی می‌کند اما اینکه تحت نام وان پلاس ۷ باشد هنوز محل تردید است. در هر صورت ما فناوری شارژ سریع ۳۰ وات Warp Charge 30 که در وان پلاس ۶ تی مک لارن ادیشن دیده بویدم، در این موبایل نیز خواهم دید. همچنین ما گزینه‌های رم از ۶ و ۸ و ۱۰ و حتی ۱۲ گیگابایتی تا حافظه داخلی ۱۲۸ و ۲۵۶ و ۵۱۲ گیگابایتی و حتی ۱ ترابایتی را می‌توانیم در این موبایل نظاره‌گر باشیم.

شایعاتی نیز وجود دارد که ممکن است وان پلاس ۷ اولین تلفن این کمپانی چینی با پشتیبانی از شارژ بی سیم باشد که کمپانی اوپو در حال توسعه آن است. دو کمپانی اوپو و وان پلاس با مالکیتی مشترک فعالیت می‌کنند.

در هر صورت، این در گوشی‌های وان پلاس به یک سنت تبدیل شده که گوشی جدید کمی از گوشی قدیمی گران‌تر به فروش برسد و ما مطمئنا قیمت بالاتری را نسبت به وان پلاس ۶ تی در وان پلاس ۷ خواهیم دید، هرچند که این افزایش قیمت اندک خواهد بود.

  • عکس خبر مربوط به گوشی وان پلاس ۶ تی مک لارن ادیشن است.
 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

2 × دو =