اندروید ۹ برای آنر پلی، آنر ۱۰ و آنر ویو ۱۰ هواوی عرضه شد

0

در اواخر سال گذشته میلادی، کمپانی هواوی اعلام کرده بود که قصد دارد به روزرسانی اندروید ۹٫۰ پای مبتنی بر رابط کاربری اختصاصی EMUI 9.0 را برای تعدادی از گوشی‌های هوشمند ساخت خود عرضه نماید و به همین دلیل این شرکت چندی پیش دو گوشی پی ۲۰ و پی ۲۰ پرو را به نسخه جدید اندروید آپدیت کرد و اکنون گوشی‌های دیگری را که وعده آن را داده بود را نیز تحت آپدیت خود قرار داده است.

بر اساس گزارش‌هایی که از کاربران هندی گوشی‌های هوشمند آنر پلی، آنر ۱۰ و آنر ویو ۱۰ منتشر شده، این کاربران توانسته‌اند آپدیت اندروید ۹٫۰ پای مبتنی بر رابط کاربری اختصاصی EMUI 9.0 را دریافت نمایند. همانطوری که در بالا بدان اشاره شد، این به روزرسانی فعلا هندی‌ها را شامل شده اما باید بگوییم همانند همیشه این به روزرسانی طی روزهای آینده، دیگر کاربران این گوشی‌ها در سایر نقاط جهان را هم در بر خواهد گرفت.

این شرکت چینی ادعا می‌کند که دستگاه‌های مبتنی بر EMUI 9.0 سریع‌تر و روان‌تر هستند و با افزایش عملکرد مثبت سیستم تا ۱۲٫۹ درصد روبرو خواهند شد.

به روزرسانی فوق ویژگی‌های زیادی از جمله، نسل جدید شتاب دهنده گرافیکی اختصاصی هواوی (GPU Turbo 2.0)، ناوبری مبتنی بر ژست‌های حرکتی به صورت تمام صفحه، مترجم، خرید مبتنی بر هوش مصنوعی، جستجو بصری HiVision، برنامه Password Vault، اشتراک گذاری بی‌سیم، برنامه دیجیتال بالانس (ابزاری برای بررسی مدت‌زمان استفاده از گوشی) و … را برای گوشی‌های یاد شده به ارمغان می‌آورد.

این به روزرسانی حدود ۴ گیگابایت حجم دارد و بسیاری از ویژگی‌های کاربردی را برای این گوشی‌ها شامل می‌شود و همچنین افزایش امنیت آنها را در بر خواهد داشت.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

20 + 15 =