راگ فون ایسوس به زودی اندروید ۹ پای را دریافت می‌کند

0

کمپانی ایسوس در سال گذشته میلادی از اسمارتفون گیمینگ راگ فون پرده برداشت که به گواه بسیاری، بهترین گوشی گیمینگ ارائه شده به بازار است و حتی از گوشی گیمینگ ریزر فون نیز برتر می‌باشد، صد البته که عده کثیر دیگری بر روی گوشی گیمینگ ریزر اعتقاد دارند. در هر صورت، این گوشی در سال گذشته با پلتفرم اندروید ۸٫۱ اوریو رونمایی شد و اکنون خبر رسیده که ایسوس قصد دارد نسخه جدید اندروید را به این گوشی برساند.

گواه این موضوع لیست بنچمارک جیک بنچ است که گوشی راگ فون ایسوس را با شماره مدل ASUS_Z01QD مجهز به اندروید ۹٫۰ پای نشان می‌دهد. این یعنی اینکه ایسوس کار توسعه را به اتمام رسانده و ما می‌توانیم امیدوار باشیم که این نسه از اندروید به زودی برای این گوشی عرضه شود.

اما چیزی که در اینجا برای ما جای تعجب دارد، نمره‌ای که راگ فون در جیک بنچ اخذ کرده و این نمرات بسیار پایین‌تر از آن چیزی است که ایسوس قبلا در این بنچمارک کسب کرده بود.

نتایج بنچمارک این گوشی را در ادامه ببینید.

نام گوشی نوع پردازنده آزمون تک هسته‌ای آزمون چند هسته‌ای
ایسوس راگ فون (اندروید ۹٫۰ پای) کوالکام اسنپدراگون ۸۴۵ – ۱۰ نانومتری ۲۴۰۳ ۸۸۸۹
گلکسی نوت ۹ سامسونگ اگزینوس ۹۸۱۰ – ۱۰ نانومتری ۳۶۹۸ ۹۰۵۱
شیائومی پوکوفون اف ۱ کوالکام اسنپدراگون ۸۴۵ – ۱۰ نانومتری ۲۴۵۱ ۸۹۹۸
گوگل پیکسل ۳ ایکس ال کوالکام اسنپدراگون ۸۴۵ – ۱۰ نانومتری ۲۴۲۶ ۸۳۵۵
ایسوس راگ فون (اندروید ۸٫۱ اوریو) کوالکام اسنپدراگون ۸۴۵ – ۱۰ نانومتری (اورکلاک شده) ۲۵۴۷ ۹۵۳۴
وان پلاس ۶ تی کوالکام اسنپدراگون ۸۴۵ – ۱۰ نانومتری ۲۳۸۷ ۸۹۲۵

* نمرات بالا مربوط به نسخه اولیه (نسخه‌ای که توسط شرکت در حال توسعه بوده و هنوز وارد بازار فروش نشده است) این گوشی‌ها می‌باشد.

به هر حال مهم این است که به زودی اندروید ۹٫۰ پای برای راگ فون عرضه می‌شود. متاسفانه ما از زمان دقیق عرضه این به روزرسانی برای گوشی گیمینگ ایسوس خبری نداریم.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

2 × 4 =