یک تصویر مشخصات باتری و گزینه‌های رنگی سری گلکسی اس ۱۰ را فاش ساخت

0

روز گذشته سامسونگ با انتشار یک دعوتنامه، رسما اعلام کرد که سری گوشی‌های پرچمدار گلکسی اس ۱۰ را در اول اسفند ماه رونمایی خواهد کرد. ما تاکنون خبرهای بسیاری را در رابطه با این سری از گوشی‌های سامسونگ شنیده‌ایم و امروز هم از ظرفیت باتری و گزینه‌های رنگی آن با خبر شده‌ایم.

بر این اساس و مطابق آنچه در تصویر منتشره قابل رویت است، گلکسی اس ۱۰ لایت به عنوان ارزان‌ترین گوشی سری اس ۱۰ با شماره مدل SM-G970F دارنده یک نمایشگر تمام صفحه ۵٫۸ اینچی با رزونه O نمایشگر برای قرار گیری دوربین سلفی است و در گزینه‌های رنگی مشکی، سفید، آبی، سبز و زرد در دسترس خواهد بود. همچنین این گوشی دارنده یک باتری با ظرفیت ۳۱۰۰ میلی آمپری است.

اما گلکسی اس ۱۰ به عنوان نسخه استاندارد این سری با شماره مدل SM-G973F دارنده یک نمایشگر تمام صفحه ۶٫۱ اینچی با رزونه O نمایشگر برای قرار گیری دوربین سلفی است و در گزینه‌های رنگی مشکی، سفید، آبی، سبز در دسترس خواهد بود. همچنین این گوشی دارنده یک باتری با ظرفیت ۳۵۰۰ میلی آمپری است.

در نهایت گلکسی اس ۱۰ پلاس به عنوان نسخه برتر این سری از گوشی‌های پرچمدار سامسونگ با شماره مدل SM-G975F دارنده یک نمایشگر تمام صفحه ۶٫۴ اینچی با رزونه بیضی نمایشگر برای قرار گیری دوربین سلفی دوگانه است و در گزینه‌های رنگی مشکی، سفید، آبی، سبز در دسترس خواهد بود. همچنین این گوشی دارنده یک باتری بزرگ با ظرفیت ۴۰۰۰ میلی آمپری است.

با این حال، گفته شده که سری اس ۱۰ دارای یک گوشی مبتنی بر شبکه ۵G نیز هست که گران‌تر و بزرگتر از این سه گوشی خواهد بود.

در هر صورت، باید تا اول اسفند ماه منتظر بمانیم تا ببینیم سامسونگ چه چیزی برای عرضه در چنته خواهد داشت.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

4 × چهار =