تصاویری جدید از بی ام و سری ۷ مدل ۲۰۲۰ لو رفت

0

به تازگی تصاویری جدید از نسخه فیس‌لیفت بی ام و سری ۷ منتشر شده است. تصاویر منتشر شده حکایت از تغییراتی جالب در این خودروی ۲۰۲۰ باوارایی‌ها دارد.

در چند روز گذشته چند تصویر از بی ام و سری ۷ منتشر شده و به نظر می‌رسد این اتفاق توسط کارمندان این شرکت رخ داده است.

در نگاه اول به نمای روبه‌رویی این خودرو، به یاد کراس‌اوور X7 خواهیم افتاد. با این حال جلو پنجره کلیوی شکل به نمایش درآمده در این خودرو از نمونه‌های قبلی به کار رفته در هر محصول سری ۷ بزرگتر است که از اطراف به چراغ‌های باریک و کشیده‌‌ای ختم می‌شود. اما در خصوص خودروهای سفید که آخرین و کامل‌ترین نمونه از بی ام و سری ۷ محسوب می‌شوند، می‌توان تمامی زوایا و طراحی خارجی ارتقا یافته این خودرو را مشاهده کرد.

دو تصویر به دست آمده از این خودرو در زوایای مختلف، متفاوت به به نظر می‌رسد. در تصویر اول اما آنچه مسلم است شباهت کلی خودرو به ویژه سپرهای آن به مدل مفهومی و چشم‌انداز “فیوچر لاکچری” سال ۲۰۱۴ است. اما تصویر دوم اما تفاوت‌هایی دیده شده و ورودی‌های هوای جانبی بهش مرکزی را احاطه کرده‌اند. تصویر دوم بیشتر از تصویر اول اصیل و سنتی به نظر می‌رسد.

بی ام و هنوز اطلاعات زیادی را در خصوص مشخصات این خودرو منتشر نکرده است، اما احتمال دارد سری ۷ های ۲۰۲۰ از همان موتورهای ۳ لیتری ۶ سیلندر ۳۴۰ اسب‌بخار یا ۴٫۴ لیتری توئین توربوی ۴۶۰ اسب‌بخار بهره ببرند. احتمالا یکی از این نمونه‌های سری ۷ را به شکل رسمی در نمایشگاه ماه مارس ژنو در سال جاری خواهیم دید.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

سیزده − 9 =