تصاویر گوشی ۵G سامسونگ که به طور مخفیانه در CES به نمایش گذاشته شده بود، منتشر شد

0

سامسونگ در نمایشگاه CES 2019 که در لاس وگاس برگزار می‌شود، حضور دارد و از چندین ربات و تلویزیون جدید خود، رونمایی به عمل آورد و یخچال هوشمند خود را نیز با به روزرسانی در این نمایشگاه در معرض دید عموم قرار داد. اما اینها آنچنان که باید توجهات را به خود جلب نکرد و همه منتظر بودند تا سامسونگ از گوشی انعطاف پذیرش که با عنوان گلکسی اف شناخته می‌شود، پرده برداری کند که البته تا امروز خبری نشده است. اما هم اکنون خبر رسیده که سامسونگ پشت درهای بسته و برای یک عده خاص هم گوشی انعطاف پذیرش را به نمایش کشیده و هم گوشی مبتنی بر شبکه ۵G خود را. اکنون برخی تصاویر گوشی ۵G سامسونگ که پشت درهای بسته و به طور مخفیانه معرفی شده بود، انتشار یافته است.

سامسونگ پشت درهای بسته عنوان داشته که آماده تولید بیش از یک میلیون واحد گوشی انعطاف پذیر و عرضه آن به کشورهای انتخابی است و این مهم برای گوشی ۵G این شرکت نیز رخ خواهد داد و برخی مناطق انتخابی که قابلیت شبکه ۵G را داشته باشند، این گوشی را در ۲۰۱۹ دریافت خواهند کرد.

به طور خاص در عکس‌ها ما یک گوشی مشکی رنگ را می‌بینیم که البته چیز خاصی روی آن نقش نبسته و خبری هم از تست فناوری ۵G نیست، چراکه شهر لاس وگاس هنوز تحت پوشش شبکه ۵G قرار ندارد، البته که به زودی قرار است این شهر هم شبکه ۵G را در نیمه اول ۲۰۱۹ تجربه کند. این گوشی به نظر می‌رسد از همان دسته از گوشی‌هایی ۵G باشد که در ماه گذشته، سامسونگ در کشور کره جنوبی به نمایش گذاشته بود.

ما چیز خاص دیگری از این سه عکس نمی‌دانیم اما مشخص است که این گوشی ۵G بسیار به گوشی‌های پرچمدار فعلی سامسونگ شباهت دارد.

سامسونگ سری گلکسی اس ۱۰ را در سبد رونمایی‌های خود دارد که در این سبد یک نسخه ۵G هم گنجانده شده است. ما سری اس ۱۰ را بنابر خبر رسیمی که امروز منتشر شد، در ۲۰ فوریه یعنی اول اسفند ماه خواهیم دید.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

4 × 1 =