پژو ۲۰۷ و دنا پلاس با سقف پانوراما در آینده‌ای نزدیک معرفی می‌شوند

0

معاون مدیرعامل در بازاریابی وفروش ایران خودرو از تولید و عرضه محصولات پژو ۲۰۷ و دنا پلاس با سقف پانوراما در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

مصطفی خان کرمی معاون مدیر عامل در بازاریابی و فروش ایران خودرو در نشست هم اندیشی تعدادی از صاحب امتیازان نمایندگی‌های ایران خودرو اظهار داشت: تولید و عرضه محصولات ۲۰۷ و دنا پلاس با سقف پانوراما در آینده‌ای نزدیک در ایران خودرو انجام می‌شود.

مطابق اطلاعات و تصاویر منتشره از خط تولید ایران خودرو، تا به امروز نمونه‌هایی از این خودرو برای بررسی‌های نهایی ساخته شده‌اند. اما اصلی ترین تغییری که در پژو ۲۰۷i صندوقدار و هاچبک آپشنال به وجود آمده است، نصب سقف شیشه‌ای بر روی آن بوده که گویا فعلا بر روی نمونه‌های اتوماتیک، تست‌های تولید و مهندسی آن انجام می‌شود.

تصاویری که نشان از تولید ۲۰۷ با سقف پاناروما در ایران خودرو دارد

معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو در ادامه با اشاره به شرایط حاکم بر بازار خودروی کشور گفت: این موضوع می‌تواند بستر تاخیر در تامین قطعات خودرو و به تبع آن کاهش تحقق برنامه تولید را فراهم کند.

خان کرمی در خصوص تاخیر در تحویل خودروهای ثبت نام شده گفت: در شرایط فعلی شرکت ایران خودرو تلاش می‌کند تا با تامین منابع مالی نسبت به تکمیل خودروهای دارای کسری را فرآهم آورده و با رساندن تولید به شرایط ثابت و یکنواخت، تحویل خودرو به مشتریان را با سرعت بالاتری انجام دهد و میزان تاخیر در تعهدات را به طور قابل توجهی کاهش دهد.

وی افزود: پیرو هماهنگی‌های انجام شده باسازمان ها و نهادهای ذیربط،‌ به محض اطلاع از قیمت جدید سایر خودروهای باقی مانده، اطلاع رسانی دراین خصوص انجام خواهد شد و ایران خودرو مانند همیشه تابع ضوابط و مقررات اعلامی ازسوی ارگان های ذیربط خواهد بود.

خان‌کرمی تصریح کرد: درحال حاضر جهت حذف دلالان و واسطه گران در بازارخودرو،‌ مکانیزم‌های کنترلی در فرآیند فروش به نحوی پیاده سازی شده که خودروها صرفا به دست مشتریان نهایی رسیده که این امر باعث جلوگیری ازافزایش بی رویه قیمت در بازار می شود.

خان‌کرمی در آخر نیز عنوان داشت که در آینده‌ای نزدیک از یک محصول جدید رونمایی خواهد شد. وی از نام این محصول و مشخصات آن صحبتی به میان نیاورد.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

3 + دوازده =