اندروید ۹ برای گلکسی نوت ۹ عرضه شد (نسخه پایدار)

0

اندروید ۹٫۰ که به عنوان “اندروید پای” نیز شناخته می‌شود از ماه آگوست سال ۲۰۱۸ میلادی به طور رسمی عرضه شده اما بیشتر تولید کنندگان تلفن به طور معمول حداقل چند ماه زمان نیاز دارند تا یک به روزرسانی بزرگ سیستم عامل را برای دیوایس‌های خود آماده و قابل انتشار کنند. سامسونگ یکی از شرکت‌هایی است که زمان زیادی را برای آماده کردن نسخه‌های اندروید طلب می‌کند و معمولا بسیار دیر آپدیت گوشی‌های خود را آغاز می‌کند. چندی پیش سامسونگ یک لیست منتشر کرد و عنوان ساخت که گوشی‌هایی که در این لیست آمده‌اند به روزرسانی اندروید ۹٫۰ پای را دریافت می‌کنند که یکی از گوشی‌های این لیست، گلکسی نوت ۹ بود که امروز موفق شده به روزرسانی مذکور را دریافت کند.

این به روزرسانی در وهله اول در کشور آلمان عرضه شده و انتظار می‌رود اگر مشکلی نباشد طی روزهای آینده برای کاربران نوت ۹ در سایر نقاط جهان نیز در دسترس قرار بگیرد. البته نسخه بتا این آپدیت چندی پیش منتشر شده بود اما این یک نسخه پایدار است و مشکلات احتمالی آن طی نسخه بتا برطرف شده است.

این به روز رسانی نام دوست‌داشتنی N960FXXU2CRLT را دارد و همراه با اندروید ۹ است و وصله امنیتی ژانویه ۲۰۱۹ را نیز به ارمغان می‌آورد. معمولا، وقتی یک روز رسانی برای گوشی شما عرضه می‌شود، شما یک اطلاعیه در مورد آن دریافت خواهید کرد، اما اگر دارنده نوت ۹ هستید و فکر می‌کنید سامسونگ این به روزرسانی را برای شما نفرستاده، می‌توانید به بخش تنظیمات> به روزرسانی نرم افزار> به روزرسانی دستی مراجعه کنید و گوشی خود را به طور دستی به روز رسانی کنید و مطمین شوید که آخرین نسخه موجود را دارید.

جدا از اینکه کاربران نوت ۹ با دیدن اندروید ۹٫۰ پای می‌توانند خوشحال شوند، قادر هستند از رابط کاربری جدید One UI نیز استفاده کنند که مطمئنا گوشی آنها را دگرگون خواهد کرد و ویژگی‌های جدیدی را برای آنها به ارمغان خواهد آورد.

پیش بینی اولیه این بود که سامسونگ آپدیت اندروید ۹ را در ۱۵ ژانویه عرضه می‌کند که همانند به روزرسانی گلکسی اس ۹ و اس ۹ پلاس، این به روزرسانی را زودتر عرضه کرد و به واقع ۴ ژانویه را برای این مورد برگزید.

بدین ترتیب شما هرکجای جهان که باشد و نوت ۹ را در اختیار داشته باشید، می‌توانید امیدوار باشد که حداکثر تا ۱۵ ژانویه آپدیت اندروید ۹ برایتان عرضه شود.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

سیزده + شانزده =