پرچمدار جدید نوکیا با اسنپدراگون ۸۵۵ و ساپورت ۵G در راه است

0

نوکیا ۹ پیور ویو هنوز رنگ رونمایی را به خود ندیده اما منابع مختلف خبری ادعا کرده‌اند که نوکیا سخت در تلاش است تا به زودی این گوشی را در معرض نمایش قرار دهد. اکنون خبر رسیده که نوکیا بر روی یک پرچمدار جدید نیز کار می‌کند که در اواخر سال ۲۰۱۹ راهی بازارهای فروش خواهد شد.

این پرچمدار نوکیا برخی ویژگی‌هایی که در نوکیا ۹ پیور ویو موجود خواهد بود را در خود خواهد داشت. به طور خاص ادعا شده که دوربین ۵ گانه پشت که قرار است نوکیا ۹ پیو ویو برای نخستین بار ارائه دهد در پرچمدار بعدی نوکیا نیز موجود خواهد بود. ولی در پنل جلو تغییراتی رخ خواهد داد؛ بدین ترتیب که نمایشگر ۹ به ۱۸ موجود در نوکیا ۹ پیور ویو جای خود را به نمایشگر کاملا بی حاشیه با روزنه O نمایشگر خواهد داد. دیزاینی که به احتمال فراوان بیشتر گوشی‌های هوشمند ۲۰۱۹ آن را ارائه خواهند کرد. علاوه بر این رزولوشن نمایشگر پرچمدار بعدی نوکیا همان ۲K خواهد بود.

اما در بحث سخت افزار داخلی این موبایل، پردازنده پرقدرت اسنپدراگون ۸۵۵ در این دستگاه جای خواهد گرفت و گوشی با ساپورت فناوری ۵G روانه بازارهای فروش خواهد شد. این گوشی نوکیا با اینکه در واخر ۲۰۱۹ روانه بازار خواهد شد از نسل دهم اندروید بی بهره خواهد بود و همان اندروید ۹٫۰ پای را لود خواهد کرد. متاسفانه از نوع رم و حافظه داخلی و همچنین ظرفیت باتری دستگاه صحبتی نشده اما می‌توان حدس زد گزینه‌های معمول رم و حافظه‌ای که در بیشتر گوشی‌های پرچمدار ۲۰۱۹ موجود خواهد بود، در این گوشی نوکیا نیز به کار گرفته شود.

در نهایت ما می‌توانیم این گوشی را در ماه آگوست ۲۰۱۹ – مرداد ماه ۱۳۹۸ ببینیم، اگرچه که زمان معرفی آن می‌تواند به علت مشکلات پیش بینی نشده تا ماه سپتامبر – شهوریور ماه نیز به تاخیر بیفتد. در هر صورت باید صبر کرد و دید چه پیش خواهد آمد.

  • عکس خبر مربوط به نوکیا ۹ پیور ویو است.
 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

1 × سه =