AMD پردازنده و گرافیک‌های جدید ۷ نانومتری را در CES 2019 معرفی می‌کند

0

نمایشگاه الکترونیک مصرفی ایالات متحده طبق معمول هر سال قرار است در ۸ تا ۱۱ ژانویه – ۱۸ تا ۲۱ دی ماه در مرکز ایالت نودا یعنی لاس وگاس برگزار شود. در این نمایشگاه، ما انتظار داریم که بسیاری از پیشرفت‌های تکنولوژیک جهان اعلام شود. امروز، مدیرعامل شرکت AMD که لیزا سو (Lisa Su) نام دارد عنوان داشت که این شرکت یک کنفرانس مطبوعاتی بسیار مهم را در CES 2019 در ساعت ۰۰: ۹ صبح به وقت اقیانوس آرام در ۹ ژانویه برگزار خواهد کرد و از جدیدترین پردازنده ۷ نانومتری و کارت گرافیک خود پرده برداری خواهد کرد.

در مصاحبه اخیر با انجمن فناوری‌های مصرفی، مدیر عامل AMD لیزا سو اظهار داشت که این شرکت برخی از اخبار هیجان انگیز را در رویداد CES منتشر خواهد کرد و تایید کرد که این شرکت “محصولات نسل بعدی” را مورد بحث قرار خواهد داد. مهم‌تر از همه، AMD همچنین قصد دارد درباره “شراکت‌های عمیق” و چگونگی شتاب بخشیدن به سرعت نوآوری بحث و گفتگو کند، اما هنوز مشخص نیست که این چه معنایی می‌تواند داشته باشد.

انتظار می‌رود امسال، سال خوبی برای AMD باشد و این شرکت به تولید ۷ نانومتری کمپانی تایوانی TSMC برای به روز رسانی معماری Zen2 و Navi برای پردازنده‌ها و گرافیک‌های خود تکیه کند.

اعتقاد بر این است که برخی از پردازنده‌های AMD 7nm 3000 و کارت گرافیک ۳۰X0 برای ارتقاء معماری به TSMC فرستاده شده‌اند، هرچند که هیچگونه تایید رسمی در این باره وجود ندارد.

به هر حال، چیزی که مشخص است این می‌باشد که ما باید منتظر یک حضور قوی از AMD در نمایشگاه CES 2019 لاس وگاس باشیم.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

پنج + هشت =