هواوی پی ۳۰ به دوربین سه‌گانه پشت مجهز خواهد بود

0

کم کم به سال ۲۰۱۹ نزدیک می‌شویم و زمان آن است که در مورد پرچمداران سری P هواوی صحبت کنیم، پرچمدارانی که در اوایل سال ۲۰۱۹ رونمایی خواهند شد، البته به طور معمول این چند سال. چند روز قبل گفته شد که پی ۳۰ پرو دارای دوربین چهارگانه پشت است و ما یک تصویر از این گوشی با دوربین چهارگانه پشت نیز مشاهده کردیم. امروز اما شایعاتی در مورد پی ۳۰ شنیده شده است.

بر این اساس، شایعات جدید که امروز منتشر شده‌اند، ابراز داشته‌اند که پی ۳۰ دارای دوربین سه گانه پشت بصورت عمودی شکل خواهد بود که یکی از سه لنز که لنز اصلی نیز محسوب می‌گردد، دارای دقت ۴۰ مگاپیکسلی است. علاوه بر این عنوان شده که دوربین پی ۳۰ هواوی دارای زوم ۵ برابر خواهد بود. در پنل جلو این گوشی هم یک دوربین جای خواهد گرفت و آن دوربین دقتی ۲۴ مگاپیکسلی را خواهد داشت.

به طور خاص به نظر می‌رسد که پی ۳۰ مشابه پی ۲۰ پرو باشد و به خصوص در بخش آرایش دوربین از پی ۲۰ پرو الگوبرداری کند. در اینجا یک پرسش مطرح می‌شود و آن این است که وجه تمایز بین پی ۳۰ و پی ۲۰ پرو که سال گذشته رونمایی شده بود، چه خواهد بود؟ ما در حال حاضر با توجه به اطلاعات کمی که از این گوشی هواوی داریم فقط می‌توانیم بگوییم که فعلا در پردازنده با هم تمایز خواهند داشت، جایی که پی ۳۰ قطعا به پردازنده کیرین ۹۸۰ مجهز خواهد بود و پی ۲۰ پرو از پردازنده کیرین ۹۷۰ استفاده می‌کند.

با این حال، در روزهای آینده ما منتظر درز اطلاعات بیشتر از این گوشی هستیم تا بتوانیم تصور کنیم که در آینده با چه گوشی از سوی هواوی روبرو خواهیم بود.

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

دیدگاه خود را درج کنید
نام خود را اینجا بنویسید

چهارده + 15 =